Poznań Winiary
os. Winiary
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
489 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
7799
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Winiary, os. Winiary. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Zapraszam do obejrzenia przestronnego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w jednej z kameralnych i zielonych dzielnic Poznania - na Winiarach.
 
Układ:
Powierzchnia ogólna: 62,70 m.kw.
Na mieszkanie składa się:
Pokój 1 – 21,8 m.kw. - niezależny pokój z balkonem
Pokój 2 - 10,8 m.kw. - niezależny pokój z meblami na wymiar
Pokój 3 - 9,1 m.kw. - niezależny pokój z pojemną szafą komandor
Osobna przestronna kuchnia - 6,6 m.kw.
Przedpokój z szafą w zabudowie - 10,2 m.kw.
Łazienka z wanną i wc – 4,2 m.kw.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska – 3,1 m.kw.
W dwóch z trzech pokoi znajdują się duże i pojemne zabudowane szafy. W przedpokoju również znajduje się duża szafa zabudowana do sufitu.
Korytarz prowadzący do mieszkania jest zamykany na klucz - dwa mieszkania w korytarzu, a 4 na całym  piętrze - jest możliwość zostawienia tam np. roweru.

Mieszkanie przechodziło systematyczne remonty: wymieniono grzejniki, kuchnia i łazienka posiada nową instalację elektryczną. W łazience jest elektrycznie podgrzewana podłoga. W drzwiach balkonowych jest zainstalowana moskitiera rolowana.
W części korytarza i pokojach na podłogach jest położony parkiet.

Do mieszkania doprowadzony jest światłowód oraz telewizja kablowa.

Lokalizacja:
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja oraz bliskość do wszystkich punktów handlowo – usługowych typu centra handlowe: np. Plaza, Pestka, Makro. Co więcej w pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, licea oraz Uniwersytet Przyrodniczy. Kilka minut spacerem dzieli nas od Parku Sołackiego oraz Parku Adama Wodziczki, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć wpatrując się na pożądane dzisiaj tereny zielone.
W pobliżu znajdują się również place zabaw i boiska sportowe.
 
Komunikacja:
Okolica osiedla jest bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu budynku znajduje się przystanek tramwajowy „Leonarda” (ok. 3 minuty od bloku), skąd linią 11 lub 9 szybko dojedziemy w różne części miasta.
Dodatkowo przy Al. Solidarności znajdują się przystanki autobusowe „Os. Winiary” z których liniami 170, 183, 191, 193, 216 bez problemu dojedziemy do centrum Miasta oraz innych części Poznania.
W okolicy są również dostępne liczne ścieżki rowerowe
Z osiedla jest bardzo dobry wyjazd samochodem na obwodnicę.
 
Parkowanie
Na całym osiedlu znajduje się bardzo dużo wolnych miejsc parkingowych. Ponadto można wynająć miejsce od Spółdzielni na parkingu strzeżonym w pobliżu bloku.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,70 m²
  • 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
  • Poznań, Winiary, os. Winiary
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Winiary, os. Winiary Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.