Ogłoszenie wstrzymane

Bytom Szombierki
ul. Adolfa Piątka
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
87 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
2559
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Adolfa Piątka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Szombierach przy ul. A. Piątka. Lokal mieści się na 2 piętrze i jest po generalnym remoncie, robiony pod siebie jednakże zmieniły się plany i z żalem sprzedaję. Do mieszkania przydzielona piwnica ok 10m. W mieszkaniu została wymieniona cała instalacja elektryczna, gazowa (miedź) oraz hydraulika. Okna PCV (zakupione w 2020 roku), nowe drzwi wejściowe wysokiej klasy, łazienka wyposażona w nową kabinę prysznicową z baterią i deszczownicą, geberit, umywalkę z szafką, bojler ( wszystko nowe na gwarancji) oraz pralka (mało używana w pełni sprawna), w kuchni wyłożone nowe płytki natomiast w pokoju płyty OSB przygotowanie do położenia paneli płytek lub wykładziny. Piec kaflowy w pełni sprawny po przeglądzie, a w piwnicy ok 2,5 tony węgla,które spokojnie wystarczają na kilka miesięcy grzania. Całe mieszkanie w płytach karton- gips wymalowane białą farbą podkładową ( przygotowane do nałożenia dowolnego koloru lub gładzi. Niestety jedyne co na chwilę obecną trochę odstrasza to klatka schodowa, której remont przewidziany jest na przyszły rok ( a przynajmniej tak informowała mnie pani z administracji). Niski czynsz 189 zł.+ gaz i prąd. Cena nie podlega negocjacji, a pośrednikom z góry dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34 m²
  • 2 piętro w kamienicy
  • Bytom, Szombierki, ul. Adolfa Piątka
  • Piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bytom Szombierki, Adolfa Piątka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.