Ogłoszenie usunięte

Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana
ul. Ignacego Paderewskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana · 870 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana, ul. Ignacego Paderewskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana, ul. Ignacego Paderewskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 26 100 zł na prowizji pośrednika!

Informacje Wstępne: Ogłoszenie kierowane do osób prywatnych lub klientów inwestycyjnych.
Mateusz Siciński - osoba reprezentująca Właściciela oraz zarządzająca ogłoszeniem i komunikacją z zainteresowanymi. Nie przyjmujemy ofert pośrednictwa.
Transakcja bezpośrednio z Właścicielem - Bez prowizji i dodatkowych kosztów.


Nieruchomość:
Zapraszamy do wyjątkowego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57m2. Rozkładowy, praktyczny układ pomieszczeń pozwoli zrealizować tu dowolny pomysł aranżacyjny. Zarówno dla rodziny jak i pod kątem inwestycji i przygotowania jako apartament pod wynajem.

W mieszkaniu znajduje się jasny, pięknie doświetlony i ustawny salon, sąsiadujący z niezależną kuchnią z oknem. To układ dający możliwość stworzenia dużej otwartej przestrzeni z aneksem kuchennym, jadalnią i częścią wypoczynkową. Dwa kolejne pokoje to przestronne pomieszczenia gotowe spełnić każdą funkcję - sypialni, garderoby, pokoi dziecięcych, lub kreatywnego pomieszczenia do pracy, a prosty układ łazienki pozwala zaaranżować jej przestrzeń na kilka sposobów. Zdecydowanie jest to nieruchomość dająca dostosować się do wszelkich potrzeb, a nie wymagająca dostosowania się do niej. 

Lokalizacja:
Najlepsza lokalizacja w Gdyni. Wzgórze Maksymiliana to wspaniałe osiedle zlokalizowane tuż przy morzu, jednoczenie sąsiadujące z samym centrum miasta. Tworzy to połączenie idealne - spokój i odosobnienie, możliwość zejścia do morza w 5 min. i jednoczenie pełna funkcjonalność infrastruktury i komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku rozpoczyna się, ciągnący się wzdłuż plaż, pas leśny (Kępa Redłowska) bogaty w liczne szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe. Również na Wzgórzu Maksymiliana ma swój początek nowo wybudowany przez miasto Gdynia Park Centralny bogaty w liczne atrakcje dla mieszkańców i turystów. Nie można również nie wspomnieć o bulwarze w Gdyni - od naszego budynku wystarczy dosłownie 5 minut pieszo w linii prostej aby się na nim znaleźć i już korzystać z uroków Gdyńskiego nabrzeża.

Inwestycja:
Najlepsza lokalizacja pod inwestycję w Gdyni. Jeśli faktycznie planujesz zakup inwestycyjny to w przypadku tej nieruchomości zdecydowanie rekomendujemy całoroczny wynajem dobowy ze względu na wysokie wyniki finansowe innych, bliźniaczych lokali w tej lokalizacji, którymi się opiekujemy. Jest to fakt potwierdzony liczbami, które chętnie przedstawię na spotkaniu. Prowadząc wynajem dobowy dla właścicieli dokładnie takich mieszkań w tej lokalizacji mamy komfort posługiwania się konkretnymi liczbami jakie w ciągu roku jest w stanie wygenerować to mieszkanie.


Wszystkie drogi prowadzą do domu, ale tylko jedna ścieżka prowadzi do tego mieszkania w Gdyni. 
Zapraszam do umówienia się na spotkanie, aby osobiście zobaczyć i doświadczyć unikalnego charakteru tego miejsca. Jestem do Państwa dyspozycji, by przedstawić wszystkie szczegóły i omówić potencjał inwestycyjny. Skontaktuj się ze mną, by ustalić dogodny termin.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m²
  • 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980 roku
  • Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana, ul. Ignacego Paderewskiego
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu