Działka na sprzedaż bez pośredników Kraków Nowa Huta
3 200 000 zł
130 zł/m²
24 600 m²
Kraków Nowa Huta
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 96 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlano-rolną o pow. 2,46 ha, położoną w Krakowie (N-H), nr działki 75/1, 75/2, 75/3. Działka znajduje się w odległości 200 m od ul. Igołomskiej. Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru Wyciąże obowiązuje od 2017 r. W bezpośrednim sąsiedztwie uzbrojenie terenu, w tym sieć elektroenergetyczną w odległości do 25 m.
Zaletami nieruchomości są: regularny kształt, korzystny pod względem zabudowy, bliskość uzbrojenia w infrastrukturę oraz jej duża powierzchnia, co daje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych.
-
Kraków Nowa Huta
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2,46 ha (24 600 m²)
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
640000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
640000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości