Działka na sprzedaż bez pośredników
Śrem  

Działka rod Śrem. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Śrem

48 000
116 zł/m²
415
Śrem - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż zadbana i bardzo urokliwa działka ogrodowa o powierzchni 415 m², położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych przy ul. Stanisława Chudoby.
Działka jest pięknie zagospodarowana, z wygodną alejką prowadzącą do altany oraz licznymi nasadzeniami.
Na działce znajdują się:
- altana z pomieszczeniem gospodarczym
- duża szklarnia oraz duża szklarnia z folii
- liczne drzewa owocowe
- truskawki
- bardzo dużo kwiatów ozdobnych, które tworzą piękne rabaty wzdłuż alejki.
Działka jest zadbana, idealna do wypoczynku, uprawy warzyw i owoców oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Duża ilość kwiatów sprawia, że ogród wygląda bardzo efektownie przez cały sezon.
Powierzchnia: 415 m²
Numer działki: 154
Cena: 48 000 zł
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki. Numer kontaktowy: 

  • Śrem, powiat śremski  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 415 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu