Działka na sprzedaż bez pośredników Siemianowice Śląskie Jasna
90 000 zł
290 zł/m²
310 m²
Siemianowice Śląskie, Jasna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Nowa altanka 6.5 na 5.5nowy domek gospodarczy taras oszklony 12 metrów wędzarnia pięć gazowy kominek żeliwny bojler telewizor w altance i na tarasie krzewy owocowe 3 drzewka owocowe kabina prysznicowa ubikacja w koło spokojni mili sąsiedzi altanka ogrodowa.
-
Jasna, Siemianowice Śląskie
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 310 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
18000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
18000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości