Działka na sprzedaż bez pośredników
Siemianowice Śląskie  

Działka rod Siemianowice Śląskie. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Siemianowice Śląskie

70 000
241 zł/m²
291
Siemianowice Śląskie - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż ogródek działkowy ROD Malwa - Siemianowice Śląskie (291 m²).

Na sprzedaż ogródek działkowy o powierzchni 291 m², położony na terenie ROD Malwa w Siemianowicach Śląskich. Działka znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem bocznym wejściem, co umożliwia podjazd samochodem bezpośrednio pod bramkę działki oraz zaparkowanie auta przy wejściu.

Ogródek idealny do wypoczynku, uprawy warzyw, owoców lub spędzania czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Spokojna okolica i dobre położenie sprawiają, że jest to świetne miejsce na relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Najważniejsze informacje:

powierzchnia działki: 291 m²
lokalizacja: ROD Malwa - Siemianowice Śląskie
dogodny dojazd bocznym wejściem- 3 ogródek od wejścia
możliwość podjazdu samochodem pod samą działkę
możliwość zaparkowania auta przy wejściu
teren ogródków działkowych - spokojna i zielona okolica

Ogródek dostępny od zaraz.

Cena 70 000 zł.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie w celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na obejrzenie działki.

  • Siemianowice Śląskie  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 291 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat