Ogłoszenie usunięte
Dom na sprzedaż bez pośredników Wrocław Maślice ul. Lubelska
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom w zabudowie szeregowej (skrajny), na Maślicach Wielkich we Wrocławiu, o powierzchni 153 m2na działce 408 m2, bez pośredników.
5 pokoi, 2 garderoby, 2 łazienki, kotłownia z pralnią, komórka w domu i na zewnątrz w ogrodzie, mały schowek w korytarzu pod schodami, strych z ukrytymi schodkami w suficie.
W domu wymienione są okna w kolorze dachówki z zewnątrz, białe od wewnętrznej strony, drzwi wejściowe i brama garażowa firmy Wiśniowski na pilota. W zeszłym roku zrobione nowe ogrodzenie z automatycznym otwieraniem na pilota i wideofonem. Wyremontowane są również obie łazienki, w dolnej znajduje się kabina prysznicowa, w górnej wanna, obie mają okna, co jest dużym ich atutem. Ogrzewanie domu jest gazowe, piec dwufunkcyjny z zasobnikiem firmy De Dietrich wymieniony 5 lat temu – bezawaryjny i oszczędny. Poddasze ocieplone pianką PUR. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu tel. .
-
ul. Lubelska, Wrocław Maślice
-
Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 153 m², 5 pokoi wybudowany w 2001 roku
-
Działka 408 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Piwnica, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Dach dachówka
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2024 EU: 55.73, EK: 91.1, EP: 105.96, Jednostkowa wielkość emisji: 0.02
Domy – popularne miejscowości
Aktualne domy na sprzedaż