Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Świecka Warszawa Wawer

kamienica, 7 pokoi Warszawa Wawer, ul. Świecka. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Warszawa Wawer ul. Świecka

2 999 999
10 000 zł/m²
300
7 pok.
Warszawa Wawer, Świecka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 90 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

KAMIENICA - SPRZEDAŻ

Na sprzedaż kamienica z 1930 roku - wyjątkowa inwestycja | 2 999 999 zł

Na sprzedaż przedwojenna kamienica z 1930 roku, położona w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i inwestycyjne.

---

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

• Powierzchnia całkowita: 200 m²
• Liczba kondygnacji: 1 piętro + poddasze użytkowe
• Działka: 1024 m²
• Stan budynku: całkowicie wymienione pokrycie dachowe, część mieszkań wyremontowana oraz została wymieniona stolarka drzwiowa wewnątrzlokalowa
• Obecne wykorzystanie: lokale mieszkalne na wynajem
• Media: pełne uzbrojenie: prąd, gaz, kanalizacja, woda + studnia
• Dostępność miejsc parkingowych

---

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

• Brak wpisu do rejestru zabytków - możliwość swobodnej modernizacji i rozbudowy
• Solidna konstrukcja z 1930 roku - zachowany historyczny charakter
• Dogodna lokalizacja - blisko komunikacji miejskiej, sklepów, instytucji
• Idealna na inwestycję - możliwość adaptacji na mieszkania, biura, hotel butikowy lub lokale usługowe

---

CENA: 2 999 999 zł

---

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i na prezentację!

  • ul. Świecka, Warszawa Wawer  
  • Na sprzedaż kamienica o powierzchni 300 m², 7 pokoi wybudowany w 1930 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 024 m²  
  • Piwnica  
  • Materiał budowy cegła
  • Dach dachówka
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
600000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat