Dom na sprzedaż bez pośredników Warszawa Białołęka ul. Rajgrasowa 29
1 300 000 zł
10 236 zł/m²
127 m²
5 pok.
Warszawa Białołęka, Rajgrasowa 29
- lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, ogrzewanie gazowe podłogowe. Garaż w budynku.
Woda i gaz z sieci miejskiej.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
ul. Rajgrasowa 29, Warszawa Białołęka
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 127 m², 5 pokoi wybudowany w 2025 roku
-
Działka 375 m², długość działki: 23 m, szerokość działki: 17 m
-
Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
260000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
260000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości