Dom na sprzedaż Grzybków
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż urocze siedlisko, które stanowi prawdziwą oazę spokoju. Nieruchomość usytuowana w miejscowości Grzybków, gmina Słupca, powiat słupecki, woj. wielkopolskie.
Działka o powierzchni 3000 m² oferuje mnóstwo możliwości. Na jej terenie znajduje się kilka budynków gospodarczych oraz pięć garaży. Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie warsztatu samochodowego, stadniny koni, hodowli psów itp. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości ziemi, aż do 1 ha.
Nieruchomość obejmuje dom o powierzchni 70 m²s składający się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z prysznicem. Dom przeszedł remont, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania.
Budynek pochodzi z lat 40-tych, co nadaje mu unikalny charakter i urok. Zbudowany z cegły, częściowo ocieplony, strop drewniany, dach pokryty eternitem. Ogrzewanie centralne piecem na ekogroszek.
W odległości 5 km znajdują się szkoła oraz przedszkole, a także dostępny jest autobus szkolny, co czyni to miejsce dogodnym dla rodzin z dziećmi.
Na działce znajduje się również sad owocowy, który zapewnia świeże owoce. Całość otoczona jest polami, co czyni to miejsce idealnym do wypoczynku i relaksu.
To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz możliwości prowadzenia różnorodnej działalności na łonie natury.
Media: lokalna sieć wodociągowa, sieć energetyczna (siła), szambo
Dojazd drogą polną.
-
Grzybków, gmina Słupca, powiat słupecki
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 70 m², 2 pokoje wybudowany w 1940 roku
-
Działka 3 000 m²
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż