Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Drozdowa Płock Borowiczki-Parcele

PROMOWANE
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 2
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 3
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 4
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 5
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 6
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 7
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 8
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 9
dom wolnostojący, 5 pokoi Płock Borowiczki-Parcele, ul. Drozdowa. Zdjęcie 10

Dom na sprzedaż bez pośredników Płock Borowiczki-Parcele ul. Drozdowa

1 050 000
5 676 zł/m²
185
5 pok.
Płock Borowiczki-Parcele, Drozdowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.

Z przyjemnością prezentuję Państwu piękny, przestronny dom o powierzchni 185 m².
To idealna oferta dla osób szukających spokoju i przestrzeni.

Opis nieruchomości:
• Dom wolnostojący, wybudowany w latach 1999-2000.
• Parter: salon, jadania otwarta kuchnia ze schowkiem, pokój, łazienka, duży hol, garaż , taras o powierzchni ok. 15 m².
• Piętro: cztery sypialnie, łazienka, balkon, przestronny hol.
• Budynek jest częściowo podpiwniczony (60m2),

Cena: 1 050 000 zł
Cena do negocjacji – zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Księga wieczysta nieobciążona.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • ul. Drozdowa, Płock Borowiczki-Parcele  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 185 m², 5 pokoi wybudowany w 2000 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 973 m²  
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym  
  • Taras, piwnica, garaż  
  • Materiał budowy pustak ceramiczny
  • Dach blachodachówka
  • Okna plastikowe
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda nieprzyłączona, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 3 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
210000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat