Dom na sprzedaż bez pośredników Ruda Kozielska ul. Raciborska
139 000 zł
1 805 zł/m²
77 m²
1 pok.
Ruda Kozielska, Raciborska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Więcej informacji udzielimy pod nr tel:
[numer]
Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Rudzie Kozielskiej o powierzchni użytkowej 77 m2, usytuowanego na działce o powierzchni 970 m2.
Dom wymaga kapitalnego remontu jednak jego potencjał jest ogromny, pozwala na swobodną aranżację i dostosowanie do własnych potrzeb. Okolica, w której znajduje się dom jest bardzo spokojna. Zabudowa wokół składa się głównie z domów jednorodzinnych, co zapewnia ciszę i prywatność.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację.
Więcej informacji udzielimy pod nr tel: [numer]
-
ul. Raciborska, Ruda Kozielska, gmina Kuźnia Raciborska, powiat raciborski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 77 m², 1 pokój wybudowany w 1950 roku
-
Działka 970 m²
-
Budynek w stanie do remontu
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
28000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
28000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat