Ogłoszenie wstrzymane

Katowice Dąbrówka Mała
ul. gen. Józefa Hallera
kamienica na sprzedaż Bez pośrednika

kamienica Katowice Dąbrówka Mała, ul. gen. Józefa Hallera
Cena
2 900 000
Powierzchnia
220
Cena za m²
13 182
Pow. działki
1450
Rok budowy
1939
Katowice Dąbrówka Mała · 2 900 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

kamienica Katowice Dąbrówka Mała, ul. gen. Józefa Hallera. Zdjęcie 1
kamienica Katowice Dąbrówka Mała, ul. gen. Józefa Hallera. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 87 000 zł na prowizji pośrednika!

Szanowni Państwo,oferuję na sprzedaż Kamienicę bez lokatorów położoną w Katowicach przy ulicy Hallera 54 - ulica Hallera przebiega przez dwie dzielnice w Katowicach : Dąbrówka Mała i Szopienice Burowiec.Kamienica z okresu przedwojennego - nie jest wpisana do rejestru zabytków. Ilość kondygnacji: 3,5 (poddasze nieużytkowe) Kamienica nadaje się do remontu, lub do wyburzenia. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna - istnieje możliwość dokupienia pozostałych działek - oferta dla Developera, wówczas mówimy o dużo większej wartości, około 0.79 ha i dużo większej ilości PUMU.Zapraszam Poważnych Kupców do składania ofert - każdą rozsądną wezmę pod uwagę. Sama działka na której stoi kamienica, to powierzchnia 1450 m2 i to ogłoszenia dotyczy właśnie tej nieruchomości. Nieruchomość wolna jest od jakichkolwiek obciążeń i jest gotowa do sprzedaży - możemy realizować transakcję jedną umową. Oczywiście jest to pełna własność.UWAGA: oferta bezpośrednia od właściciela, Kupujący nie płaci prowizji.

UWAGA: spotkania i oględziny tylko po konkretnej rozmowie, bez niezapowiedzianych wizyt i nachodzenia - Kamienica jest zamieszkana i należy mieć tego świadomość.

Nie wyrażam zgody na powielanie tego ogłoszenia bez mojej zgody, lub zamieszczanie tego ogłoszenia w moim imieniu gdziekolwiek. Dziękuję Państwu Pośrednikom. Nie interesuje mnie poszukiwanie Klienta i zamieszczanie tego ogłoszenia w innych portalach.

Nie odpisuję na SMSy, nie zmieniam się na nic - tylko sprzedaż.

Zapraszam do rozmowy Poważnych Kupców.

  • ul. gen. Józefa Hallera, Katowice Dąbrówka Mała
  • Na sprzedaż kamienica o powierzchni 220 m², wybudowany w 1939 roku
  • Działka 1450 m²
  • Budynek w stanie do remontu
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu