Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Katowice Dąbrówka Mała Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 826 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Katowic Dąbrówka Mała - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Katowicach Dąbrówka Mała można kupić za 900 tys zł, a najdroższe za 900 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 900 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 5826 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Dąbrówka Mała to ul. Józefa Biniszkiewicza (1 ogłoszenie).

26
bliźniak, 6 pokoi Katowice Dąbrówka Mała, ul. Józefa Biniszkiewicza

900 000

154

6 pok.

Dom 154 m² w Katowicach (Dąbrówka Mała) Tytuł: Okazja: Przestronny dom 154 m² w Katowicach – Dąbrówka Mała, ul. Biniszkiewicza! Opis: Na sprzedaż dom o powierzchni 154 m², położony w spokojnej i zielonej części Katowic – Dąbrówce Małej, przy ul. Józefa Biniszkiewicza 57. Nieruchomość oferowana jest...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
5
kamienica, 15 pokoi Katowice

1 999 999

348

15 pok.

KAMIENICA INWESTYCYJNA Z PROJEKTEM 13 KAWALEREK TYLKO U NAS W NOTUS, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności. Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w Katowicach – Piotrowicach z projektem przebudowy na 13 kawalerek. Gotowy projekt umożliwia szybkie rozpoczęcie prac i ...

Zobacz ogłoszenie
4
dom szeregowy, 4 pokoje Katowice

670 000

120

4 pok.

Tylko u Nas w Biurze NOTUS !!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Mysłowic. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter – komfortowa strefa dzienna - Wiatrołap – 7,32 m² - Komunikacja – 2,04 m² - Łazienka – 2,52 m...

Zobacz ogłoszenie
18
dom szeregowy, 4 pokoje Będzin Małobądz

1 299 000

160

4 pok.

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej z 2005 roku o powierzchni użytkowej 124,6 m² z dodatkowym poddaszem o powierzchni ok. 36 m² . Nieruchomość przeszła generalny remont 3 lata temu , dzięki czemu jest w pełni gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych . Do...

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący Sosnowiec, ul. Romualda Traugutta