Bytom Śródmieście
ul. Krakowska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
199 900
Powierzchnia
73
Cena za m²
2733
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Krakowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Krakowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Krakowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Krakowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Krakowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Krakowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście, ul. Krakowska. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie do remontu 3 pokojowe 73,15 m2 + 3 piwnice 26,28 m2 Bytom, Krakowska 20

Sprzedam mieszkanie do remontu 3 pokojowe w kamienicy usytuowanej w zwartej zabudowie, na jej 3 piętrze o powierzchni 73,15 m2 wraz z trzema przynależnymi piwnicami o łącznej powierzchni 26,2 m2. Mieszkanie znajduje w centrum Bytomia. Oferta dla każdego, rodziny szukającej przestronnego mieszkania lub inwestora dla maksymalizacji zysku, bez pośredników oraz dodatkowej prowizji.

Miedzy innymi sprawdzi się dla rodziny chcącej urządzić się po swojemu, na dużej powierzchni. Mieszkanie ma ogromny potencjał aranżacyjny. Na przykład łazienka obecnie mieści wannę, ubikację i miejsce na pralkę ale bez większych problemów można ją swobodnie przebudować i zyskać większą powierzchnię. Mieszkanie to zostało wcześniej połączone z dwóch mieszkań, więc istnieje możliwość pewnych modyfikacji. Istnieje również możliwość (za zgoda Wspólnoty mieszkaniowej) zaadoptowania kolejnego pomieszczenia wydzielonego ze strychu (np. na sypialnię, garderobę itp.). W kamienicy znajdują się tylko 4 mieszkania, natomiast na 3 piętrze jest niniejsze mieszkanie i duże pomieszczenie strychowe. Mimo, że jest to mieszkanie w kamienicy, wysokość jego jest standardowa tj. 2,60 m.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:

1) salon 24,90 m2

2) pokój 16,22 m2

3) pokój 11,27 m2

4) kuchnia 12 m2

5) łazienka 1,61 m2

6) przedpokój  7,17 m2

7) komórka na półpiętrze 1,5 m2


Okna PCV, nowa instalacja c.o. miedziana w 2020 r. wraz z grzejnikami. Mieszkanie zajmowało starsze małżeństwo i dawno nie było remontowane, więc przeznaczone jest ono do remontu. Mieszkanie bardzo ciepłe.

Kamienica niedawno wyremontowana z zewnątrz, wymienione okna, instalacja elektryczna, dach, drzwi wej. do budynku, cyfrowy domofon, monitoring, Internet przewodowy (światłowodowy). W 2020 r. budynek podłączono do miejskiej sieci centralnego ogrzewania (PEC) i w całym budynku zamontowano nową instalację c.o., natomiast w mieszkaniach nowe grzejniki w instalacji miedzianej, obmiarowane w elektroniczne podzielniki. Kolejnym etapem będzie remont klatki schodowej wraz z poręczami i schodami.

W okolicy pełna infrastruktura. Blisko Rynek, C.H. Agora, Biedronka, przystanek autobusowy, tramwajowy, postój taxi, dworzec kolejowy, autobusowy, łatwy i szybki dojazd do miast ościennych (np. Katowic, Chorzowa, Piekar Śl.). W okolicy: plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa, średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, muzeum, restauracje, kawiarnie, pub, fitness, basen, boisko, apteki, przychodnie, szpital, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, banki, park etc.

Mieszkanie może być sprzedane za środki własne jak również w kredycie hipotecznym, stan prawny nieruchomości jest uregulowany, lokal nie posiada żadnych zadłużeń, ma założoną księgę wieczystą, a działy III i IV są wolne od wpisów, tym samym żadnych praw osób trzecich , ograniczeń w rozporządzaniu ani zastawów hipotecznych nie wykazują.

Zapraszam na spotkanie celem oględzin mieszkania, na miejscu chętnie podzielę się
z Państwem swoimi pomysłami na jego aranżację oraz zagospodarowanie.

Na Państwa pytania chętnie odpowiem i umówię termin spotkania pod numerem telefonu: Piotr

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,15 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy
  • Bytom, Śródmieście, ul. Krakowska
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bytom Śródmieście, Krakowska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.