Gdańsk Chełm
ul. Anny Jagiellonki
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
629 000
Powierzchnia
66
Cena za m²
9530
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 15 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 16 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w nowoczesnym bloku. Czysta i szeroka klatka schodowa. Za drzwiami wejściowymi do budynku (domofon) jest miejsce na wózki, rowery. Mieszkanie jest własnościowe, dwupoziomowe, po remoncie w 2020r.

Poziom 1:
- przedpokój z zabudową
- salon z aneksem kuchennym i balkonem
- sypialnia 1
Na podłodze wysokiej klasy parkiet lub płytki (przedpokój i kuchnia).

Poziom 2:
- sypialnia 2
- sypialnia 3
- łazienka
- antresola
Na podłogach deska barlinecka. W pokojach są duże szafy w zabudowach. Z okien (podobnie, jak z balkonu i z kuchni) jest piękny widok na okolicę.

W cenie mieszkania jest większość wyposażenia widoczna na zdjęciach (większość mebli, lampy, karnisze, AGD, itd.).

Miejsca parkingowe – wspólne za szlabanem pod domem lub przed szlabanem na ogólnodostępnym parkingu. Budynek jest położony na końcu ślepej ulicy, z dala od hałasów i spalin samochodowych. Jednocześnie jest blisko wielu sklepów, obok kościół, poczta, przedszkola, żłobki. Okolicę zamieszkują głównie rodziny z dziećmi.

Dużym atutem mieszkania są jego niskie opłaty – lato ok. 230 zł/mies., zima ok. 330 zł/mies. (plus woda i prąd według zużycia). Nie bez znaczenia są mili i bezproblemowi sąsiedzi.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2007 roku
  • Gdańsk, Chełm, ul. Anny Jagiellonki
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Gdańsk Chełm, Anny Jagiellonki Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.