Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Stare Niziołki Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 636 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Starych Niziołek - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Starych Niziołkach można kupić lub wynająć za 320 tys zł, a najdroższe za 320 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 320 tys zł.

8
siedlisko Stare Niziołki

320 000

88

Sprzedam siedlisko w miejscowości Stare Niziołki w gminie Kulesze Kościelne (powiat wysokomazowiecki). Powierzchnia 85 arów. W skład wchodzą: - dom drewniany o powierzchni 88 m2, - chlew drewniany, - obora murowana, - spichlerz drewniany, - piwnica murowana, - kuchnia letnia murowana, - stodoła dr...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
dom wolnostojący Kulesze Kościelne

250 000

100

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni ok 100 m², wraz z budynkami gospodarczymi, położony z dala od sąsiadów na kolonii. Cicha i spokojna okolica. Możliwość zakupu wraz z przylegającym lasem i starym sadem - do uzgodnienia. W odległości 100m znajduje się droga asfaltowa. Sklepy w odległości 2 k...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka leśna Stare Grodzkie

35 000

3640

3640mkw, porośnięte lasem świerkowo-modrzewiowym i sosna, ok. 40-letni, w obrębie wsi Stare Grodzkie, gmina Kulesze Kościelne.

Zobacz ogłoszenie
11
dom wolnostojący, 2 pokoje Czachy-Kołaki

420 000

70

2 pok.

Dom wolnostojący 70m2 ,Gotowy do zamieszkania. Garaż murowany Dzialka 10ary ogrodzona

Zobacz ogłoszenie
2
dom wolnostojący Rutki-Kossaki, ul. Rynek

990 000

440

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny - centrum Rutek. Na sprzedaż budynek o dużym potencjale inwestycyjnym w samym centrum Rutek. Powierzchnia: • Parter - 220 m² (3 lokale użytkowe) • Piętro - 220 m² (3 mieszkania) Łącznie ok. 440 m² powierzchni użytkowej. Dodatkowe informacje: • duży strych z...

Zobacz ogłoszenie
8
bliźniak Rutki-Kossaki

220 000

100

Oferuję na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m², położony w miejscowości Rutki-Kossaki. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2020 roku, gotowa do zamieszkania. Dom jest ocieplony i solidnie wykończony. W jego skład wchodzą: - kuchnia, - łazienka, - 3 pokoje, - klatk...