Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Kulice Najwięcej bez pośredników

Średnia 135 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Kulic - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Kulicach można kupić lub wynająć za 110 tys zł, a najdroższe za 130 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 120 tys zł.

2
Działka rolno-budowlana Kulice

110 000

810

Na sprzedaż działka 205/18 pow. 810 m2, obręb (Nowe Kulice) Kulice wraz z udziałem w drodze. Prąd przy działce. Na sprzedaż również inne działki: 205/19 - pow. 811 m2, cena - 110 000 zł, przyłącze energetyczne 205/20 - pow. 812 m2, cena - 110 000 zł prąd przy działce 205/21 - pow. 1284 m2, cena ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Kulice Sieciechowo

130 000

970

Sprzedam działki budowlane o powierzchniach: - 970 m² - 981 m² Działki położone są w malowniczym i niezatłoczonym miejscu, z widokiem na miasto Nowogard, w miejscowości Sieciechowo, obręb Kulice. Działki posiadają warunki zabudowy oraz przyłącze energetyczne. Cena dotyczy jednej działki....

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
dom wolnostojący, 4 pokoje Orzechowo

620 000

109

4 pok.

Na sprzedaż parterowy dom – Orzechowo k. Nowogardu | 109,88 m² | działka 3268 m² Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 110 m², wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Orzechowo koło Nowogardu. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,...

Zobacz ogłoszenie
11
Lokal Nowogard, ul. 3 Maja

4 000

100

Lokal usługowo- biurowy w centrum Nowogardu. Polecam państwu do wynajmu pięknie położony w ścisłym centrum miasta Nowogard lokal o łącznej powierzchni 100 m2. Lokal położony w samym sercu miasta na wysokim parterze, z idealnym wejściem szerokimi schodami do sali głównej. Sala ta posiada bardzo d...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Nowogard, ul. Adama Asnyka

150 000

1000

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 940 m² do 1244 m². Położona w atrakcyjnej lokalizacji w mieście. Cena wynosi 150 PLN za m². Idealne miejsce do realizacji Twoich planów budowlanych. W okolicy znajdziesz wiele udogodnień: - Przedszkole nr 1 im. Niezapominajka - 829 m - Zespół Szkół ...