Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Kobylany Najwięcej bez pośredników

Średnia 111 zł/m² 5 ofert
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Kobylan - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Kobylanach można kupić lub wynająć za 80 tys zł, a najdroższe za 180 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 134 tys zł.

3
Działka budowlana Kobylany

85 000

640

Sprzedam działkę budowlaną w Skaryszewie, w miejscowości Kobylany, 640m2. Działka posiada warunki (bezterminowe) zabudowy oraz pozwolenie na budowę. Do działki jest dojazd utwardzony. Działka jest wykarczowana. Media dostępne. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. 

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rolno-budowlana Kobylany

135 000

1204

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1204 m², położoną w spokojnej miejscowości Kobylany, w pobliżu Skaryszewa. To idealne miejsce zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i jako inwestycja na przyszłość. Najważniejsze informacje: - 📍 Lokalizacja: Kobylany (okoli...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Kobylany

143 000

1100

Działka niezabudowana. Media: woda i energia. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Nowa zabudowa w sąsiedztwie. Do Radomia: 15 km. Do Skaryszewa: 5 km. Do trasy nr 733 (Skaryszew - Odechów): 1,3 km. Cicha, spokojna okolica.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kobylany

143 000

1102

Posiadam na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1102 m² (525/23) oraz 1112 m² (525/22). 130 zł/m². Działki posiadają przyłącze elektryczne i wodne przy drodze. W planach doprowadzenie gazu i wodociągów. Lokalizacja: Kobylany 142, gm. Skaryszew. Szybki dojazd do Radomia (około 17 min). Blisk...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Kobylany

185 000

3700

Działka nr 190 o powierzchni 3700 m2. Obok Skaryszewa, ok. 9 km od granicy Radomia. Działka posiada bezterminowe WZ na dom mieszkalny oraz budynek gospodarczy. Na Planie Ogólnym Miasta I Gminy Skaryszew działka znajduje się na obszarze uzupełnienia zabudowy. Województwo: Mazowieckie Powiat: Radom...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Działka budowlana Gózd, ul. Lubelska

200 000

2055

Sprzedam działkę w Goździe położoną przy trasie Radom – Lublin (DK12) o powierzchni 2055 m2. Odległość od Radomia – 11 km. Jej orientacyjne wymiary: 20 m x 100 m. Znajduje się niedaleko popularnej karczmy Baba Jaga. Nieruchomość jest bez jakichkolwiek obciążeń. Założona Księga Wieczysta. Działka pr...