Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Jeziorko Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 271 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z miejscowości Jeziorko - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w można kupić lub wynająć za 150 tys zł, a najdroższe za 150 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 150 tys zł.

8
dom wolnostojący Jeziorko

150 000

118

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ Pieniężno we wsi Jeziorko W ofercie znajdują się Trzy działki o łącznej pow. 6924 m2 Na terenie działki stoi budynek mieszkalny jednorodzinny we wsi jeziorko gm. Pieniężno, jest obiektem dwukondygnacyjnym z nieużytkowym poddaszem, z dachem wysokim, dwuspadowym, częściowo p...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
2
Mieszkanie 2-pokojowe Kandyty

120 000

56

2 pok.

Mieszkanie 2 pokojowe z garażem ,chlewikiem i piwnicą . Łazienka po remoncie, reszta do zrobienia po swojemu . Chlewik można przerobić na drógi garaż. W bliskiej okolicy jest szkoła ,przedszkole,orlik,plac zabaw oraz sklep.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka leśna Niedbałki

72 000

3,1 ha

działka leśna. Niedbałki 1/13. powierzchnia 3,10 ha, piękne 20to letnie drzewa. działka przylega do drogi gminnej.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka leśna Niedbałki

65 500

2,7 ha

działka leśna. Niedbałki 1/10. powierzchnia 2,70 ha, piękne 20to letnie drzewa. działka przylega do drogi gminnej.

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Miłkowo

135 000

53

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w bloku w miejscowości Miłkowo, gmina Orneta, woj. warm.-mazurskie. Mieszkanie znajduje się przy drodze krajowej 513, 10 km od Ornety. Położone jest na parterze, o powierzchni 53,90 m². Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, spiżarki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy: p...

Zobacz ogłoszenie
6
bliźniak, 2 pokoje Kandyty

125 000

149

2 pok.

Sprzedam pół domu w miejscowości Kandyty Dom o powierzchni 149 użytkowej 67m położonej na działce 0.47 jest również budynk gospodarczy Obora

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący, 10 pokoi Zięby

849 000

237

10 pok.

Dom położony jest w malowniczej dolinie, do której doprowadzona została droga utwardzona prowadząca z głównej jezdni. Na terenie posesji znajduje się stodoła do ewentualnego remontu lub likwidacji. Przez posiadłość przepływa również rzeczka Młynówka. Całość gospodarstwa, to przede wszystkim łąki i ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Łoźnik

112 000

49

2 pok.

**Na sprzedaż mieszkanie 49 m² - 2 pokoje - 112 000 zł (do negocjacji)** Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w bloku w miejscowości Łoźnik. Blok ocieplony i po generalnym remoncie dachu. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju - ko...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 3-pokojowe Sągnity

125 000

84

3 pok.

Mieszkanie na sprzedaż 3-pokojowe o łącznej powierzchni 84m usytuowane w miejscowości Sągnity .Miejscowość oddalona jest 12km od Górowa Iławeckiego, Pieniężna o 24km i Lidzbarka Warmińskiego o 24km. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym z dużego salonu)kuchni, łazienki razem z wc, 2 przedpokoi, pom...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 1-pokojowe Kamińsk

70 000

53

1 pok.

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Kamińsk, województwo warmińsko-mazurskie, powiat Bartoszycki, gmina Górowo Iławieckie. Lokal o powierzchni użytkowej 53m², składający się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki, zlokalizowany na parterze w budynku 1-piętrowym, ze strychem. Do loka...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Kamińsk

154 000

48

2 pok.

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 48,3 m². Mieszkanie znajduje się na parterze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6 m². Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie jest ciepłe, jasne i przestronne.

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rolna Pluty

168 000

4,07 ha

Sprzedam działkę rolną (nr 59) położoną w miejscowości Pluty, gm. Pieniężno, powiat braniewski, woj. warmińsko-mazurskie. Klasa gruntów: - Grunty orne RIVa 3,52 ha - Grunty orne RIVb 0,24 ha - Łąki trwałe ŁIV 0,04 ha - Pastwiska trwałe PsIV 0,18 ha - Nieużytki N 0,09 ha Działka o regularnym kształ...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolna Lechowo

240 000

3,46 ha

Sprzedam bardzo ładną działkę w Lechowie Działka rolna w Lechowie, gmina Pieniężno, pow. braniewski Sprzedam atrakcyjną nieruchomość - działkę rolną w Lechowie Działka o powierzchni 3,4600 ha zlokalizowana w malowniczej miejscowości Lechowo, gmina Pieniężno. Działka usytuowana jest w bliskiej od...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka leśna Niedbałki

149 000

4,88 ha

Przepiękna działka o powierzchni 4.88 ha. Na działce znajdują się dwie piękne polanki, mały staw, pagórek,piękne śwerki i modrzewie. Obszar na zielono to według wypisu z geodezji 6000 m2 łąki a pozostała powierzchnia to las (LS).

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Zięby

79 000

1341

Witam, sprzedam działki z budynkami gospodarczymi. Całkowita powierzchnia dwóch działek to 1341 m². Na działkach znajdują się dwa budynki gospodarcze. Nieruchomości znajdują się przy drodze wojewódzkiej 512. Do jednego z budynków doprowadzona jest woda z sieci gminnej. Numery działek: 85/1 i 85/2. ...

Zobacz ogłoszenie
1
Hala/magazyn Bukowiec

3 665 000

1121

Oferta sprzedaży hali użytkowej (obecnie bukaciarnia, obiekt do hodowli bydła mięsnego) o pow. 1 121 m2 wraz z 40 000 m2 (4 ha użytków rolnych), korytarz paszowy - 232 m2, korytarze gnojowo-żywieniowe, szt. 2 - 360 m2. Pod korytarzami znajdują się kanały gnojowicowe o kubaturze 573 m3 wyposażone w ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Kandyty

45 000

3000

Sprzedam działkę ok. 30 arów pod zabudowę. Działka położona na obrzeżach wsi. Dojazd do działki utwardzony, położone płyty betonowe. Spokojna okolica, w której znajduje się szkoła, przechodnia, kościół. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
17
Działka rolna Sigajny

19 500 000

287,62 ha

MB Nieruchomości oferuję gospodarstwo rolne o powierzchni 287 ha w jednym rozłogu położone w gmina Gurowo Iławeckie . Ziemia na płaskim terenie głównie III i IV klasy. W skład gospodarstwa wchodzi: 10 budynków produkcyjno-usługowych o łącznej powierzchni około 3100 m2 , budynek garażowy 239...

Zobacz ogłoszenie
14
gospodarstwo, 5 pokoi Woryny

189 000

119

5 pok.

Na sprzedaż dom z budynkami gospodarczymi położony w malowniczej wsi Woryny. Nieruchomość z potencjałem, szukających własnej przestrzeni z dobrym dojazdem. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w niewielkiej wsi Woryny w powiecie bartoszyckim w woj. warmińsko-mazurskim. Odległości do wybranych mia...

Zobacz ogłoszenie
29
dom wolnostojący, 12 pokoi Łaniewo

649 000

420

12 pok.

Na sprzedaż nieruchomość , zlokalizowana w miejscowości Łaniewo w powiecie lidzbarskim, w gminie Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko - mazurskie. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Niepowtarzalny dom z 1920 roku, zbudowany z cegły, posiada 4 kondygnacje i 3 niezależne wejścia, pow. użytkowej ok 320 m2 Jedno z wejś...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Orneta

450 000

579

MB Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę mieszkaniowo - usługowa o powierzchni 579 m2 w pełni uzbrojona:( prąd, woda, gaz i kanalizacja na działce) , położona w samym centrum Ornety obok Ratusza. Działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo usługowo - mieszkaniowe....

Zobacz ogłoszenie
7
kamienica Orneta

295 000

1100

MB Nieruchomości oferuje na sprzedaż kamienica w okazyjnej cenie położona w samym centrum Ornety, częściowo podpiwniczona o powierzchni całkowitej około 1100 m2 użytkowej 650 m2 działka ( własność) o powierzchni 472 m2 położona w samym centrum Ornety. Nieruchomość do kapitalnego remontu. ...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Orneta, ul. Sportowa

2 100 000

1143

Lokal użytkowy na sprzedaż – Orneta / ul. Sportowa 5 Cena:zł (1 836 zł/m²) Powierzchnia: 1 143,93 m² Przeznaczenie: usługowe Przedmiotem sprzedaży jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 1 143,93 m², położony w Ornecie przy ul. Sportowej 5. Obiekt doskonale nadaje się do prowadzenia dział...

Zobacz ogłoszenie
18
gospodarstwo, 4 pokoje Zielenica

479 000

110

4 pok.

Istnieje możliwość dokupienia większej powierzchni gruntu w bezpośrednim sąsiedztwie siedliska! Na sprzedaż urokliwe siedlisko w miejscowości Zielenica otoczone polami i lasami. Nieruchomość z potencjałem dla klientów pragnących uciec od zgiełku miasta i odnaleźć spokój w otoczeniu natury. Jest to ...

Zobacz ogłoszenie
16
dom wolnostojący, 5 pokoi Górowo Iławeckie

1 149 000

128

5 pok.

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Górowie Iławeckim. Prezentowana nieruchomość to idealna oferta dla wymagających klientów szukających dużej przestrzeni do wypoczynku. Lokalizacja Dom położony jest w Górowie Iławeckim w pow. bartoszyckim w woj. warmińsko-mazurskim. Lokalizacja blisko centrum...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rekreacyjna Głębock

91 000

3500

Na sprzedaż działka nad jeziorem w Głębocku, numer 211/34. Powierzchnia działki wynosi 3500m2. Działka w Planie Zagospodarowania występuje jako Mieszkaniowo-Letniskowa. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, przekażę więcej informacji.

Zobacz ogłoszenie
15
dom wolnostojący, 4 pokoje Górowo Iławeckie, ul. Juliusza Słowackiego

1 099 000

296

4 pok.

Dom marzeń z ogrodem i stawem w malowniczym Górowie Iławeckim. Marzysz o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, które pozwoli Ci na odpoczynek w otoczeniu przyrody? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przedstawiamy na sprzedaż piękny, parterowy dom wolnostojący, położony w u...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Wajsnory

400 000

10 ha

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 10ha. Położona w miejscowości Wajsnory, gmina Bartoszyce. Klasa bonitacyjna: R I/II/III, Nr działki: 66/1. Cena do rozsądnej negocjacji. Ogłoszenie grzecznościowe. Kontakt do właściciela działki pod podany numer telefonu.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Ignalin

110 000

2000

Dzień dobry. Na sprzedaż posiadam 4 działki, każda o powierzchni 2000m2, w miejscowości Ignalin (7 km od Lidzbarka Warmińskiego). Aktualnie działka o nr 198/18, według planu zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Każda z działek posiada dostęp do utwardzonej dro...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolna Mingajny

246 000

4,43 ha

Sprzedam działke rolną o pow. 4,4261 ha położoną w Miejscowości Mingajny, gm.Orneta, powiat lidzbarski, przy drodze wojewódzkiej nr 513.

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 1-pokojowe Górowo Iławeckie, ul. Ignacego Krasickiego

850

30

1 pok.

Do wynajęcia kawalerka w Górowie Iławeckim przy ul.Krasickiego. Kuchnia, przedpokój,łazienka,pokój. Łazienka z prysznicem. Ogrzewanie elektryczne ekonomicznym panelem na podczerwień lub piecem kaflowym. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Balkon z wejściem z klatki schodowej. Doskonała lokaliza...

Zobacz ogłoszenie
11
Hala/magazyn Orneta, ul. Przemysłowa

2 800 000

6967

Nieruchomość składa się z hali przemysłowej o powierzchni 1434m2 i działki o powierzchni 3213m2 koszt: 2 652 900 zł ( 1850zł / m2 ) oraz osobnej działki o numerze 166/20 o powierzchni 2320 m2 147 100zł ( 63,40zł / m2 ) Całość 2 800 000 zł Sprzedaż bez pośredników, od osoby fizycznej. Ha...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Głębock

115 000

1558

Oferuję na sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych o łącznej powierzchni 1558 m². Nieruchomość sprzedawana jest wyłącznie jako całość. Podana cena jest ceną za całość. Wraz z działkami nabywany jest udział w działkach drogowych, w tym w drodze prowadzącej bezpośrednio do jeziora. Działki poł...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 2-pokojowe Górowo Iławeckie

190 000

48

2 pok.

Sprzedaję mieszkanie o powierzchni 48,3 m², usytuowane na 4. piętrze. Jest częściowo umeblowane, co ułatwi Ci wprowadzenie się od razu. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Blok znajduje się na osiedlu Kościuszki. W pobliżu znajdziesz dworzec oraz większe markety ta...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Orneta, ul. 1 Maja

220 000

37

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w Ornecie, przy ulicy 1 Maja 70. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju, a także balkonu i piwnicy. Mieszkanie po generalnym remoncie, przeprowadzonym w 2015 roku. Niewymagające wkładu własnego, poza ewentualnym odświeżeniem. Chętnych zapras...

Zobacz ogłoszenie
20
dom wolnostojący, 5 pokoi Zagaje

800 000

150

5 pok.

Sprzedam dom w miejscowości Zagaje, gmina Lelkowo, powiat braniewski. Dom wbudowany w 2009 roku, o powierzchni 150m2. Parter: przybudówka, przestronny przedpokój, salon z kominkiem, 2 pokoje, kuchnia, spiżarnia, 2 pomieszczenia gospodarcze (w jednym piec na ekogroszek), łazienka, wc, garderoba. Pi...