Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Izabela Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 688 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Izabeli - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Izabeli można kupić lub wynająć za 300 tys zł, a najdroższe za 300 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 300 tys zł.

8
Mieszkanie 3-pokojowe Izabela

300 000

64

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie z niezależnym wjazdem i ogrodem - Izabela (gm. Mrocza). Powierzchnia: 64 m². Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, korytarz. Dodatkowe udogodnienia: altana, schowek na odkurzacz i inne drobne rzeczy, pawlacz, kotłownia, garaż, kojec, kurnik, wędzarnia (samo...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
6
Działka budowlana Jadwigowo

138 950

1985

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w spokojnej i zielonej okolicy w Gminie Mrocza – idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności i kontaktu z naturą. DZIAŁKA Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierz...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Sadki, ul. Kmieciaka

130 000

778

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana działka o numerze 560, usytuowana na spokojnym osiedlu w miejscowości Sadki. Powierzchnia 778 m² to idealna przestrzeń na realizację własnego domu. Działka posiada już wydane, bezterminowe warunki zabudowy i jest wstępnie przygotowana do inwestycji. Najważniejsze ...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 4-pokojowe Pęperzyn

330 000

80

4 pok.

Przestronne mieszkanie 80,01m2 w którym poczujesz się jak we własnym domu. Lokal znajduje się na parterze w bloku, ale posiada własne wejście oraz podjazd z kostki brukowej. Do którego przynależy duża ogrodzona działka z warunkami zabudowy, pomieszczeniem gospodarczym z wiatą. Do mieszkania należy...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 1-pokojowe Mrocza, ul. Piotra

1 100

30

1 pok.

Wynajmę mieszkanie od zaraz. 30m2. Składa się z jednego dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki (po remoncie, nowa) oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone: meble, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik. Opłaty: Wynajem: 1100 zł Czynsz: 620 zł (za 1 osobę) Ogrzewanie: miejskie Kaucja: 2500...