Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Goreń Duży Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 347 zł/m² 10 ofert
Zobacz 10 aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z miejscowości Goreń Duży - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w można kupić lub wynająć za 90 tys zł, a najdroższe za 870 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 351 tys zł.

14
dom letniskowy Goreń Duży, ul. Jaśminowa

390 000

70

Na sprzedaż klimatyczna działka 1000 m² z domem całorocznym - idealna na wypoczynek! Lokalizacja: * tylko 800 m do jeziora Skrzyneckiego * cicha, zielona okolica Dom 5x7 m + poddasze: * parter: ok. 35 m² - salon z kuchnią + duża łazienka * poddasze: 2 pokoje po ok. 15 m² każdy Solidne wykonanie: ...

Zobacz ogłoszenie
7
dom letniskowy Goreń Duży

490 000

35

Nowe

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony domek całoroczny, położony zaledwie 200 metrów od jeziora. Idealne miejsce dla osób, które szukają prywatnego azylu wśród natury lub gotowej inwestycji premium pod wynajem. Domek o powierzchni ok. 35 m² (parter + poddasze) usytuowany jest na zagospodarowane...

Zobacz ogłoszenie
8
dom letniskowy Goreń Duży

350 000

60

Na sprzedaż przytulny domek letniskowy parterowy z użytkowym poddaszem, położony w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu jezioro około 400m i okoliczne bary oferujące dania obiadowe i w pełni wyposażone sklepy w produkty spożywcze. Domek o funk...

Zobacz ogłoszenie
12
siedlisko, 5 pokoi Goreń Duży

550 000

100

5 pok.

Sprzedam dom 200m od jeziora Goreńskiego , położony w malowniczej miejscowości otoczonej jeziorami i lasami w miejscowości Goreń Duży. Nieruchomość składa się z dwóch działek, na jednej z nich stoi dom z możliwością wykorzystania poddasza do zaadoptowania na pokoje z budynkami gospodarczymi 2390 m2....

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rekreacyjna Goreń Duży, ul. Jaśminowa

150 000

1500

Sprzedam działkę rekreacyjno- budowlaną w miejscowości Goreń Duży / skrzynki ul. Jaśminowa. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie same nowe domki letniskowe. Możliwość budowy domku całorocznego.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Goreń Duży, ul. Jaśminowa

99 000

1000

Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlaną w miejscowości Skrzynki woj.kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1000m2. Znajduje się 50 m od jeziora Goreńskiego i 200 m od jeziora Skrzyneckiego. Możliwość budowy domku całorocznego.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Goreń Duży, ul. Poziomkowa

220 000

706

Na sprzedaż bardzo ciekawa nieruchomość. Działka z domkiem holenderskim całorocznym, z dużym tarasem i garażem, usytuowana blisko jeziora w spokojnej części aglomeracji , ogrodzona z mediami.

Zobacz ogłoszenie
8
dom letniskowy Goreń Duży, ul. Narcyzowa

289 000

50

Na sprzedaż posiadam działkę o powierzchni 1025m2 na której znajduję się domek letniskowy wybudowany w sierpniu 2024r . Domek o wymiarach 5x7 oraz antresoli 5x4 z możliwością zabudowy całego piętra . Domek posadowiony na zbrojonej płycie fundamentowej , szkielet budynku z drewna konstrukcyjnego c24 ...

Zobacz ogłoszenie
8
dom letniskowy Goreń Duży

870 000

140

Na sprzedaż komfortowy, całoroczny dom letniskowy, położony w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Goreń Duży – Skrzynki. Dom został zbudowany z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale, co gwarantuje nie tylko estetykę, ale i trwałość konstrukcji. Nieruchomość charakteryzuje się ekolo...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Goreń Duży

120 000

2000

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2 tyś.m² wraz z gotowym projektem domu działka uzbrojona w wodę znajduje się w miejscowości Goreń blisko jeziora i lasy

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Działka rekreacyjna Dąb Mały

60 000

1059

SUPER LOKALIZACJA od jeziora !!! OKAZJA !!! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1059 m², położoną przy drodze utwardzonej, blisko drogi asfaltowej (niedaleko od trasy Włocławek-Płock) z możliwością zabudowy domku jednorodzinnego. Działka znajduje się na obrzeżach Gost...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rolno-budowlana Choinek

89 000

1710

Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1710 m², położoną w malowniczej miejscowości Choinek, w gminie Gostynin. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, leśnej okolicy, w otoczeniu rozległych lasów, co gwarantuje wyjątkowy klimat, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Dział...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka rekreacyjna Huta Nowa

70 000

1589

Posiadamy do sprzedaży dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Huta Nowa, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 8–9 km od Gostynina. Nieruchomości mają powierzchnię odpowiednio 1540 m² oraz 1589 m² i stanowią doskonałą propozycję dla osób poszukujących miejsca pod wypoczynek lub zab...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Świątkowice

69 000

1000

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkowe działki w Swiątkowicach Gmina Baruchowo - idealne pod pod zabudowę mieszkaniową z aktualnymi warunkami zabudowy LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON _A Na sprzedaż oferujemy niezabudowane działki o powierzchni średnio 1000 m2 , położone w spo...

Zobacz ogłoszenie
15
dom wolnostojący, 3 pokoje Adaminowo

640 000

176

3 pok.

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminowo Jeżeli poszukujesz domu : *Dla rodziny *Z dala od miasta w pięknej okolicy *Nie masz chęci na budowę nieruchomości od postaw *Chcesz wyremontować dom wg własnych upodobań ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Smólnik

120 000

2851

Działka w Smólniku! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2851m 2 , na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy, na budowę budynku jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym. Dojazd drogą asfaltową (gminną). Woda i prąd w pasie drogowym obok działki. K...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka Kamion

188 800

5900

🌲✨ Na sprzedaż wyjątkowe działki w sercu natury! ✨🌲 Marzysz o własnym kawałku ziemi blisko lasów, jezior i Wisły? Mamy coś dla Ciebie! 🏡 📍 Lokalizacja: Kamion, gm. Nowy Duninów 📏 Powierzchnia łączna: 5900 m² ➡️ Działka nr 51 - 3900 m² ➡️ Działka nr 52/1 - 2000 m² ✅ W otulinie lasów - ...

Zobacz ogłoszenie
15
dom wolnostojący, 4 pokoje Grodziska

419 000

95

4 pok.

Sprzedam nieruchomość położoną w m. Grodziska gm. Nowy Duninów Cisza, spokój, bliskość natury i leśnej przyrody, grzyby, ryby w pobliskich jeziorach i rzece Wiśle. Działka numer 160/3 o pow. 1300 m2 ogrodzona, zagospodarowana, liczne nasadzenia. Zabudowana budynkiem murowanym, parterowy...

Zobacz ogłoszenie
13
dom letniskowy, 3 pokoje Miałkówek

320 000

55

3 pok.

Na sprzedaż dom letniskowy, drewniany, wybudowany w roku 2022 o całkowitej powierzchni 55 m2. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, co tworzy otwartą i przytulną przestrzeń do relaksu i gotowania. Dodatkowo, na parterze znajduje się łazienka, która zapewnia wygodę...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Lubaty

52 500

1500

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1500 m2 wraz z warunkami zabudowy i infrastrukturą techniczną o nr 4/3, położoną w miejscowości Lubaty (oddaloną od jeziora skrzyneckiego niecały kilometr). Działka położona w malowniczej okolicy koło lasu. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Zobacz ogłoszenie
15
Działka rekreacyjna Skrzynki

300 000

600

Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 600 m². Domek o powierzchni 100 m², składający się z 3 pokoi, łazienki i kuchni, jest w pełni umeblowany. Działka posiada utwardzony dojazd oraz ogrodzenie. Na terenie znajdują się wszystkie niezbędne media: prąd, woda i szambo. To idealne miejsce na wypoc...

Zobacz ogłoszenie
8
dom letniskowy Skrzynki

500

35

Wynajem domku letniskowego z jacuzzi - Skrzynki, Goreń Duży. Zapraszamy do wynajęcia komfortowego domku letniskowego, położonego w spokojnej okolicy w miejscowości Skrzynki - Goreń Duży, zaledwie 250 metrów od jeziora. Domek 6-osobowy, w pełni wyposażony: - klimatyzacja - jacuzzi - altana do odpoc...

Zobacz ogłoszenie
12
gospodarstwo, 4 pokoje Trzebowo

350 000

92

4 pok.

Na sprzedaż: dom z dużą działką w malowniczej okolicy - gmina Baruchowo, Trzebowo. Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy na wsi, w gminie Baruchowo (działka nr 47/2, obręb Trzebowo). Całość stanowi działka o powierzchni 1,3898 ha, która zachwyca naturaln...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Miałkówek

120 000

1500

Działka budowlana 2ML/NM ogrodzona 1500 m.Media prąd ,woda w drodze.Położona w pobliżu parku krajobrazowego Gostynińsko-Włocławskiego i jeziora Lucieńskiego.

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Dębniaki

100 000

1470

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1470 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Dębniaki. - wydane warunki zabudowy (2025 r.) pod dom jednorodzinny - woda doprowadzona do działki - ogrodzenie panelowe + brama i furtka - dojazd drogą wewnętrzną (ok. 100 m od as...

Zobacz ogłoszenie
18
dom wolnostojący, 5 pokoi Okna Czarne

830 000

210

5 pok.

Szukasz miejsca, gdzie możesz naprawdę odpocząć? Lokalizacja w centrum Polski z szybkim dojazdem dzięki nowo zmodernizowanej trasie wojewódzkiej i bliskości autostrady A1. -> 2h z Warszawy, Trójmiasta i Poznania -> 1h z Łodzi i Torunia Ten przytulny, energooszczędny dom znajduje się w centr...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Dąb Polski

125 000

1000

🌿 Działka na sprzedaż – Dąb Polski (okolice Włocławka) 🌿 Szukasz spokojnego miejsca na odpoczynek albo pod budowę? Mam na sprzedaż działkę nr 107/10 o powierzchni 1000 m², położoną w zielonej i cichej okolicy. ✔️ kompleks rekreacyjno-budowlany ✔️ dojazd z dwóch stron (drogi wewnętrzne) ✔️ częściow...

Zobacz ogłoszenie
9
dom wolnostojący, 5 pokoi Świątkowice

830 000

120

5 pok.

Sprzedam dom wolnostojący z działką w m. Świątkowice gm. Baruchowo, pow. włocławski Dom ma 120 m² (użytkowa piwnica) Działka 3000 m² z lasem Gotowy do zamieszkania Ogrzewanie olejowe Dom mieści się przy drodze wojewódzkiej Odległość 21km do Włocławka Więcej informacji poprzez kontakt telefoniczny Te...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka leśna Telążna Leśna

139 000

9800

Sprzedam działkę leśną o powierzchni 0,98 ha (98 arów) w miejscowości Budy (Telążna Leśna), gmina Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie. Położona na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego - piękna, spokojna okolica, idealna dla osób szukających kontaktu z naturą. Atuty: - duża powierz...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Rumunki

220 000

1993

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu na dużej działce - Rumunki, 5 km od Gostynina. Oferuję na sprzedaż rozpoczętą budowę budynku mieszkalnego, wykonaną do poziomu stropu. Nieruchomość położona jest w miejscowości Rumunki, zaledwie 5 km od Gostynina, co zapewnia szybki dojazd do miasta, a jednocześni...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Baruchowo

250 000

1,8 ha

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 18 000,00 m2. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Choinek

114 900

1677

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy i przyłączem elektrycznym w miejscowości CHOINEK, gmina Gostynin. Położona wśród lasów i w pobliżu jeziora: Biełego, Lucieńskiego, Przytomne.

Zobacz ogłoszenie
6
Działka siedliskowa Dębniaki

285 000

1,28 ha

Witam. Mam do sprzedania dużą działkę 1.28 ha, na której rozpoczęta jest budowa domu jednorodzinnego. Działka ma duży potencjał, można ją przeznaczyć pod inwestycję bądź podział na mniejsze działki i sprzedaż. Działka położona jest w pięknym, malowniczym krajobrazie, otoczonym lasami i pobliskimi je...

Zobacz ogłoszenie
9
dom letniskowy, 3 pokoje Skrzynki, ul. Letniskowa

230 000

90

3 pok.

Przedstawiamy Państwu domek letniskowy typu Brda. Obiekt przeszedł kompleksowy remont i został zaaranżowany w stylu skandynawskim. Łazienka jest wyposażona w prysznic, pełen zestaw udogodnień, a także pralkę i suszarkę. Kuchnia, charakteryzująca się otwartym i jasnym układem, jest w pełni wyposażona...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Grodztwo

95 000

1414

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana nr 65/7 o powierzchni 1414m² w miejscowości Grodztwo. Dla nieruchomości wydano decyzję o warunki zabudowy domu jednorodzinnego. Z prawem własności związany jest udział w wysokości 1/6 działce drogowej (drodze wewnętrznej). Media: prąd i woda w drodze. ...

Zobacz ogłoszenie
24
dom wolnostojący, 6 pokoi Wistka Szlachecka

599 000

160

6 pok.

Sprzedam DOM na zalewem Włocławskim pierwsza linia zabudowy, na terenie Natura 2000 zakaz budowania innych obiektów w okolicy.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Miałkówek

332 640

3024

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3024 m² (22m x 140m) na wsi - Miałkówek. Cena: 110 zł/m² Cena całkowita: 332 640 zł (możliwość obniżenia ceny o 13 000 zł - koszt wycinki drzew). Działka posiada własny, obowiązujący plan zabudowy - nie podlega nowym przepisom planistycznym ...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rekreacyjna Skrzynki

53 000

812

Sprzedam działki rekreacyjne, bez ogrodzenia. Polecam przeczytać ogłoszenie do końca. Działki podzielone na 5 mniejszych rekreacyjnych, w kształcie prostokąta w pięknej, rozwijającej się okolicy Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja: wieś Skrzynki, gmina Baruchowo, powiat Włoc...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka inna Przerytka

227 500

3500

Sprzedam działkę 3500m w miejscowości Przerytka – gmina Włocławek. Warunki zabudowy są wydane, zapewnienie dostawcy prądu jest, zapewnienie dostawy wody z gminnej sieci wodociągowej jest. Sieć telekomunikacyjna w drodze przy działce. Sieć wodociągowa w drodze przy działce. Działka w malowniczej oko...

Zobacz ogłoszenie