Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Chrostkowo Najwięcej bez pośredników

Średnia 2 296 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Chrostkowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Chrostkowie można kupić za 310 tys zł, a najdroższe za 310 tys zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 310 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 2296 zł.

1
Lokal Chrostkowo

310 000

135

Sprzedam lokal wybudowany z przeznaczeniem na sklep, 135 m². Możliwość zmiany na budynek mieszkalny. Duża działka, 41 arów, w centrum wsi. Atrakcyjna cena.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
Hala/magazyn Kleszczyn

3 500 000

1000

Sprzedam zakład produkcyjny przystosowany do produkcji paneli ogrodzeniowych 3D i 2D. W skład zakładu wchodzą: - Ogrodzona działka o powierzchni 0,5 ha. - Budynki (hale produkcyjne, budynek biurowy z zapleczem socjalnym) o powierzchni ok. 1000 m2. Wyposażenie zakładu: - dwie automatyczne zgrzewark...

Zobacz ogłoszenie
8
Nieruchomość komercyjna Kleszczyn

520 000

300

Sprzedam budynek składowo- gospodarczy o powierzchni ok. 300m2, w tym zaplecze socjalne o powierzchni 40 m2 (kuchnia, łazienka, pokój z kominkiem). Budynek znajduje się na działce 0,5 ha w urokliwej miejscowości Kleszczyn, gm. Brzuze w odległości 200 metrów od jeziora Kleszczyńskiego i publicznej pl...

Zobacz ogłoszenie
2
Lokal Rogowo

420 000

250

Sprzedam budynek handlowo_mieszkalny w miejscowości Rogowo. Budynek mieści się w samym centrum Rogowa. Bank, poczta, szkoła, gmina, kościół Więcej informacji udzielę telefonicznie 

Zobacz ogłoszenie
16
Lokal Skępe, al. 1 Maja

1 500 000

372

Mam do sprzedania lub wynajęcia budynek handlowo-usługowo-biurowy. Powierzchnia użytkowa handlowa, wraz z magazynem i pomieszczeniem socjalnym 372,95 m2. 1. Piwnica - 92,27 m2 2. Parter - 211,32 m2 3. Piętro - 69,36 m2 Powierzchnia całkowita 459,1 m2 Kubatura 1289 m2 Zapraszam do kontaktu

Zobacz ogłoszenie
8
Hala/magazyn Skępe, ul. Spółdzielcza