Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Warszawa ul. Ryżowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 14 774 zł/m² 5 ofert
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Warszawy ul. Ryżowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Warszawie ul. Ryżowa można kupić za 940 tys zł, a najdroższe za 1.2 mln zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 1 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 14774 zł.

13
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Ryżowa

1 230 000

77

3 pok.

Przestronne 77 m² w sercu Ursusa - zielone osiedle z dużym patio. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,9 m², zlokalizowane na kameralnym i zadbanym osiedlu w Ursusie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój oraz szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Najważniejs...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Skorosze, ul. Ryżowa

949 000

69

3 pok.

Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Gotowe do zamieszkania | Garaż i Komórka Cena mieszkania: 949 000 PLN Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z przytulnym klimatem? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, idealną dla rodziny lub pary, która ceni sobie przestrzeń, doskonałe doświetlenie wnętrz ...

Zobacz ogłoszenie
20
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Skorosze, ul. Ryżowa

940 000

64

3 pok.

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na parterze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla przy ul. Ryżowej 41 na warszawskich Skoroszach (Ursus). Największym atutem nieruchomości jest prywatny ogród z niezależnym wejściem przez furtkę, do którego prow...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
13
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Ryżowa

950 000

63

3 pok.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku, położonego przy ul. Ryżowej 66. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku, na estetycznym i funkcjonalnie zaprojektowanym osiedlu. Najważniejsze atuty: • Nowocze...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Ryżowa

1 190 000

82

3 pok.

* Wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 82 m2, położone na 6 piętrze, zlokalizowane przy ul. Ryżowej (Ursus Skorosze).  MIESZKANIE: • Przestronny salon z aneksem kuchennym (33,50 m2) - kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, blat kuchenny wykonany z kongl...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
16
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ochota, ul. Maszynowa

1 969 000

77

3 pok.

APARTAMENT W  VANGARD RESIDENCE | OCHOTA - SZCZĘŚLIWICE 77,18 m² | 3 pokoje | 2 miejsca garażowe | Smart Home AMPIO | 3 m wysokości Vangard Residence przy ul. Maszynowej 14 to kameralna inwestycja o ponadczasowej architekturze, z elewacją wykończoną naturalnym kamieniem i spokojnym, butikowym charak...