Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Warszawa ul. Remiszewska Najwięcej bez pośredników

Średnia 14 908 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Warszawy ul. Remiszewska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Warszawie ul. Remiszewska można kupić za 750 tys zł, a najdroższe za 750 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 750 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 14908 zł.

8
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Remiszewska

750 000

50

2 pok.

Nowe

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Remiszewskiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2004 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 50,31m2 składa się z: -przestronny salon z wyjściem na loggię, -oddzielna, widna...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
20
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Szlachecka

862 000

51

3 pok.

Nowe

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -dwóch ustawnych sypialni, -łazienki, -holu...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Argentyńska

1 497 000

60

2 pok.

Nowe

Saska Kępa - blisko klimatycznych ulic Paryskiej i Francuskiej, spacerem nad Wisłę. Jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie! Atuty oferty: • wysoki standard • komfort • świetna lokalizacja W sąsiedztwie: • tereny spacerowe nad Wisłą - plaża, ścieżki pieszo-rowerowe, tereny rekreacyjne i wypocz...

Zobacz ogłoszenie
31
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Głębocka

799 000

57

3 pok.

Nowe

3 pokoje | Zieleń, cisza, blisko metra Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,55 m?, położone na 3. piętrze w kameralnym, 5-piętrowym budynku z windą na zielonym i spokojnym osiedlu inspirowanym stylem śródziemnomorskim. Osiedle wyróżnia się wyjątkową kaskadową architekturą, dużą ilośc...

Zobacz ogłoszenie
21
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Świętojerska

990 000

47

2 pok.

Nowe

Dwustronne , dwupokojowe  mieszkanie w świetnej lokalizacji. ŚWIĘTOJERSKA 4 /10 Duży pokój  (salon) od południa otwarty na przedpokój,  mniejszy pokój (sypialnia) od strony północnej od podwórka z widokiem na drzewa i zieleń. Kuchnia z oknem od podwórka. Przedpokój  z pojemną szafą. Łazienka z wanną...