Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Rudnicze Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 036 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 2-pokojowych na sprzedaż z Rudnicza - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 2-pokojowe w Rudniczu można kupić za 170 tys zł, a najdroższe za 170 tys zł. Średnie ceny mieszkań 2-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 170 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3036 zł.

7
Mieszkanie 2-pokojowe Rudnicze Bobrowniki

170 000

56

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w bloku na parterze w Bobrownikach blisko Wągrowca, 56 m², dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, balkon, piwnica, garaż, działka ogrodowa. Widok z balkonu na las. Świetna lokalizacja oddalona od Wągrowca 3 km. Bardzo dobre połączenie autobusowe do szkoły i przedszkola. Pole...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Mieszkanie 2-pokojowe Wągrowiec, ul. Piaskowa

349 000

45

2 pok.

2 POKOJOWE MIESZKANIE W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ UL. PIASKOWA MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w bloku w Wągrowcu przy ul. Piaskowej. Pow. 45,88m 2 Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku. Do mieszkania prz...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Potulice

225 000

55

2 pok.

Mieszkanie 2-pokojowe 55m2 z ogródkiem Potulice blisko Wągrowca ,Wielkopolska. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.. 55m2 w Potulicach na 1 piętrze w dwu piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy ogródek  o pow. 188 m znajdujący się przed blokiem, oraz działka  z tyłu bloku o pow.402...

Zobacz ogłoszenie
4
Mieszkanie 2-pokojowe Wągrowiec, Mickiewicza

250 000

38

2 pok.

Nowe

Na sprzedaż mieszkania 2- pokojowe w bloku przy ulicy Mickiewicza w Wągrowcu. Powierzchnia 38m² ,trzecie piętro. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią oraz drugiego pokoju z wyjściem na balkon,łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja, to jeden z atutów tej n...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Cieśle, ul. Krańcowa

349 000

58

2 pok.

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 58 m². Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą. Ulica Cieśle, Krańcowa. Układ pomieszczeń: - jasna kuchnia, - łazienka z WC, - funkcjonalny korytarz, - dwa oddzielne pokoje, - balkon, który zwiększa komfort codziennego życi...