Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Medyka Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 136 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 2-pokojowych na sprzedaż z Medyki - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 2-pokojowe w Medyce można kupić za 270 tys zł, a najdroższe za 270 tys zł. Średnie ceny mieszkań 2-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 270 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6136 zł.

9
Mieszkanie 2-pokojowe Medyka

270 000

44

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w 2 pokojowe w miejscowości Medyka 44m² cicha spokojna okolica.Obok bloku znajduje się przystanek.Nieopodal przedszkole,szkola,osrodek zdrowia.Na terenie gminy znajduje się dwa stawy na których można powędkować oraz park.

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
8
Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

260 000

33

2 pok.

SPRZEDAM MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE w Przemyślu przy ul. Kraszewskiego 14. 33 metry kwadratowe - parter. - pokój dzienny - sypialnia - kuchnia - łazienka - przedpokój - balkon (2x1,5m) - piwnica DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!! W pobliżu: - przystanki autobusowe - sklepy i markety - pizzeria, kawiarnie - s...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl, ul. Stefana Rogozińskiego

299 000

37

2 pok.

Sprzedam gotowe do zamieszkania 2-pokojowe, w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie w zielonej, spokojnej okolicy. TV 69” oraz sprzęt AGD w idealnym stanie, w cenie. Po generalnym remoncie, praktyczne zabudowy wnęk, kuchnia na wymiar. 37 m2, 3 p., balkonik, piwnica, niski czynsz. Rogozińskiego 15. ...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl Lwowskie, ul. Lwowska

284 000

43

2 pok.

SUPER PRZYTULNE MIESZKANIE!!! Sprzedam przytulne mieszkanie na ulicy lwowskiej w Przemyślu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju z szafami w zabudowie. Mieszkanko bardzo przytulne, ciepłe. Niskie koszty utrzymania. Mieszkanie znajduje się w środku osiedla, tak że nie s...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl Centrum, ul. Artura Grottgera