Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Franciszkańska Przemyśl

Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Przemyśl ul. Franciszkańska · 2 piętro

339 000
7 063 zł/m²
48
2 pok.
Przemyśl, Franciszkańska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji:
- 48 m² - 1 pokój + salon z kuchnią.
- Łazienka i duży korytarz.
- Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna i kanalizacyjna.
- Podwieszane sufity z dociepleniem w całym mieszkaniu.
- Nowe okna trzyszybowe - cisza i dobre ocieplenie.
- Ogrzewanie miejskie.
- Kamienica, 2 piętro, na rynku.
- Mieszkanie bezczynszowe.
Mieszkanie jest funkcjonalne, ustawne i daje pełną swobodę wykończenia wnętrza, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem.
Ul. Franciszkańska 29.
Cena: 339 000 zł.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m² aneks kuchenny
  • 2 piętro w kamienicy  
  • Przemyśl ul. Franciszkańska
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
68000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat