Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Franciszkańska Przemyśl Centrum

Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl Centrum, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Przemyśl Centrum ul. Franciszkańska · 4 piętro

427 000
7 998 zł/m²
53
2 pok.
Przemyśl Centrum, Franciszkańska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Przemyśla | ul. Franciszkańska | 53,39 m² | 427 000 zł (do negocjacji)

Wyjątkowa oferta w absolutnie topowej lokalizacji – ścisłe centrum Przemyśla, ul. Franciszkańska. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem (krótko- lub długoterminowy).

📍 Lokalizacja – mieszkanie położone w sercu miasta – wszystko w zasięgu kilku minut spacerem:

- Rynek i Stare Miasto,
- sklepy, restauracje, kawiarnie,
- szkoły, przedszkola, urzędy,
- przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP, PKS,
- park, tereny spacerowe i rekreacyjne.

To lokalizacja, która zawsze będzie atrakcyjna – zarówno dla osób prywatnych, jak i najemców. Ścisłe centrum gwarantuje wygodę życia bez potrzeby korzystania z samochodu oraz stabilny potencjał inwestycyjny.

🏠 Parametry mieszkania:

- powierzchnia: 53,39 m²
- 2 ustawne pokoje
- oddzielna kuchnia
- łazienka
- przedpokój

Piętro: 4/4

Budynek z lat 60., z pustaka, ocieplony, nowy dach.
Mieszkanie własnościowe, przynależy do wspólnoty mieszkaniowej.

Dodatkowe atuty:
✔ loggia,
✔ piwnica,
✔ dostęp do suszarni,
✔ okna od strony południowej – mieszkanie bardzo dobrze nasłonecznione przez cały rok.

Położenie na ostatnim piętrze zapewnia większą prywatność oraz brak hałasu z góry.

💼 Mieszkanie idealne również pod inwestycję: centralna lokalizacja sprawia, że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako:

-najem długoterminowy
-najem dla pracowników / studentów
-inwestycja kapitałowa w nieruchomość w centrum miasta

💰 Cena

427 000 zł – do negocjacji
Ogłoszenie prywatne – bez prowizji dla biura nieruchomości.