Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Dobre ul. Fabryczna Najwięcej bez pośredników

Średnia 2 889 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Dobrego ul. Fabryczna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Dobrem ul. Fabryczna można kupić za 130 tys zł, a najdroższe za 130 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 130 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 2889 zł.

8
Mieszkanie 2-pokojowe Dobre, ul. Fabryczna

130 000

45

2 pok.

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku obejmującym 4 samodzielne lokale mieszkalne. Budynek jest murowany, dwukondygnacyjny, pod dachem krytym blachą. Lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju o powierzchni użytkowej 45,04 m2, z przyna...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Mieszkanie 3-pokojowe Radziejów, ul. Szpitalna

315 000

48

3 pok.

Witam. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 48,2 m², na parterze. Ul. Szpitalna 7

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Radziejów, ul. Brzeska

275 000

52

2 pok.

Mam na sprzedaż mieszkanie DO REMONTU w bloku przy ulicy Brzeskiej 52 w Radziejowie. Ogromny potencjał aranżacyjny, świetna lokalizacja, parter, mały kameralny blok to tylko niektóre atuty tej nieruchomości. Do mieszkania przynależą 2 duże piwnice o łącznej powierzchni aż 29m2 oraz garaż blaszak - z...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 2-pokojowe Radziejów

200 000

38

2 pok.

Sprzedam mieszkanie w Radziejowie. Metraż 38 m2 - 2 pokoje, kuchnia i łazienka z WC. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy. W pobliżu: - sklepy - przedszkole - przychodnia lekarska - kościół

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Radziejów, ul. Szpitalna

239 999

40

2 pok.

Witam, Na sprzedaż mieszkanie od zaraz, po remoncie, częściowo umeblowane. Lokalizacja: w najspokojniejszej i najbezpieczniejszej dzielnicy, na ulicy Szpitalnej 7, na 4. piętrze (kondycja i zdrowie gwarantowane). Dodatkowe atuty: - Spokojni sąsiedzi. - Piękne widoki na okolice. - W razie nagłego ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
5
Mieszkanie 2-pokojowe Kruszwica

230 000

44

2 pok.

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 44,50m2, położony w Kruszwicy na Osiedlu Robotniczym, w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwu piętrowym budynku z cegły. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej jasnej ku...