Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Czarne Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 627 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 4-pokojowych na sprzedaż z Czarnego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 4-pokojowe w Czarnem można kupić za 480 tys zł, a najdroższe za 480 tys zł. Średnie ceny mieszkań 4-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 480 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6627 zł.

10
Mieszkanie 4-pokojowe Czarne, ul. Sobieskiego

480 000

72

4 pok.

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 72,42 m2, położone przy ulicy Sobieskiego 4 w Czarnem. Lokal znajduje się na 2. piętrze. W skład lokalu wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia - łazienka - osobna toaleta - przedpokój Kuchnia w pełni wyposażona: piekarnik, lodówka, zmywarka. Pok...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
15
Mieszkanie 4-pokojowe Szczecinek, ul. Polna

599 000

76

4 pok.

KOMFORT, PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ – ZAMIESZKAJ NA OSIEDLU TWOJE OGRODY Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,10 m2, poło...

Zobacz ogłoszenie
28
Mieszkanie 4-pokojowe Szczecinek, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

383 000

76

4 pok.

Szczecineckie Biuro Nieruchomości 5 Gwiazdek, zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w atrakcyjnej części miasta Szczecinek. Oto duże, czteropokojowe mieszkanie, doskonałe miejsce do życia dla rodziny. • Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku, położonym przy ul...

Zobacz ogłoszenie
34
Mieszkanie 4-pokojowe Szczecinek, ul. Kołobrzeska

435 000

79

4 pok.

Szczecineckie Biuro Nieruchomości 5 Gwiazdek, zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania. • Lokalizacja mieszkania to bardzo duży jego atut: Budynek położony jest przy ulicy Kołobrzeskiej 6 w Szczecinku. Jest to wyjątkowe miejsce do życia w naszym mieście dla każ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 4-pokojowe Szczecinek, ul. Kościuszki