Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Białobrzegi ul. Marii Konopnickiej Najwięcej bez pośredników

Średnia 7 808 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Białobrzegów ul. Marii Konopnickiej - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Białobrzegach ul. Marii Konopnickiej można kupić za 400 tys zł, a najdroższe za 400 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 400 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 7808 zł.

10
Mieszkanie 2-pokojowe Białobrzegi, ul. Marii Konopnickiej

400 000

51

2 pok.

Nowe

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,23 m², zlokalizowane przy ulicy Konopnickiej. Lokal składa się z: - dwóch oddzielnych, ustawnych pokoi - osobnej kuchni - łazienki - oddzielnego WC - przedpokoju Mieszkanie jest dobrze doświetlone: - balkon oraz pokój mają ekspozycję południowo-...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Mieszkanie 2-pokojowe Białobrzegi

425 000

37

2 pok.

Mieszkanie 37m2, na ostatnim piętrze, z pięknym widokiem. Posiada 2 pokoje. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3m2. Mieszkanie do remontu.

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
13
Mieszkanie 2-pokojowe Rykały

230 000

61

2 pok.

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w bloku bezczynszowym. Cena obejmuje mieszkanie (61 m2), piwnicę (7 m2), garaż (15 m2) oraz pomieszczenie gospodarcze (10 m2). Mieszkanie jest dwupokojowe z osobną kuchnią i łazienką. Istnieje możliwość wydzielenia z salonu dodatkowego, trzeciego pokoju. Ogłoszenie ...

Zobacz ogłoszenie