Działki na sprzedaż Ryczywół Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Ryczywołu i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
420 000 zł
4071 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4000 m² położona w miejscowości Lipa, gmina Ryczywół. Unikalna lokalizacja - tuż przy Puszcza Notecka. Zaledwie 5 minut spacerem do jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce - idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę i przestrzeń. Rosną...
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
1148 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipa, gmina Ryczywół. Cicha, urokliwa miejscowość w otoczeniu pięknych lasów i terenów spacerowych. Wieś na uboczu, z drogą asfaltową bez ruchu tranzytowego. Z działki do drogi wojewódzkiej nr 178 zaledwie 2km. Infrastruktura: - Sklep DINO 2,8km, m. Ludomy ...
Zobacz ogłoszenie
87 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam 5 działek budowlanych w miejscowości Lipa. Działki mają około 1000m2 i wydane warunki zabudowy. Cena za 1m2: 87 zł. Więcej informacji mogę udzielić telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
65 600 zł
820 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 820 m2. Działka położona jest w obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Jest nieuzbrojona. Znajduje się w gminie Połajewo, w województwie wielkopolskim, powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Działka posiada udział 1/4 w drodze ...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1305 m²
Obejrzane
PILNIE SPRZEDAM DZIAŁKĘ Z WARUNKAMI ZABUDOWY. Sprzedaż działki bezpośrednio od właściciela. Prezentuję na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1305 m2 w Orłowie, gmina Ryczywół, woj. wielkopolskie. Orłowo to ustronna wieś zlokalizowana przy głównej trasie Poznań - Piła, do których dojazd zajmuje...
Zobacz ogłoszenie
11 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Działka rolna nr 365 we wsi Skrzetusz, gmina Ryczywół, o powierzchni 1500 m². Dojazd odbywa się drogą powiatową asfaltową i nieutwardzoną drogą gminną (45 m od asfaltu). Brak ogrodzenia. Media dostępne w postaci wody w ulicy. Lokalizacja znajduje się w spokojnej wsi, z dala od zgiełku miasta. W o...
Zobacz ogłoszenie
33 150 000 zł
17 ha
Obejrzane
Działka bezpośrednio przy granicy miasta Rogoźno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 11; miejscowość Ruda, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów z zabudową usługową zgodnie z Uchwałą nr III/33/2024 Rady Miejskiej w Rogoźnie z dnia 6 czerwca 20...
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
940 m²
Obejrzane
Działki budowlane 940 m² w miejscowości Lipa - blisko lasu, w spokojnej okolicy. Na sprzedaż oferuję trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 940 m², położone w malowniczej i cichej miejscowości Lipa. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i jednocześnie dobrego d...
Zobacz ogłoszenie
17 550 000 zł
9 ha
Obejrzane
Zobacz ogłoszenie
136 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w miejscowości Gościejewo gm Rogoźno. Działka o numerze geodezyjnym 155/3 o powierzchni 0,2500ha. Działka z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. W drodze przylegającej do działki znajdują się media: wodociągi, prąd, gazociąg. Więcej informacji pod nr telefonu
Zobacz ogłoszenie
499 000 zł
2,6 ha
Obejrzane
Sprzedam grunt rolny pod Farmę Fotowoltaiczną z warunkami zabudowy. Działka oznaczona nr ewid. 186 położona jest w miejscowości Radom, gmina Ryczywół, powiat Oborniki, woj. wielkopolskie Powierzchnia działki: 2,6 ha, teren płaski, klasa gruntu V,VI. Działka leży przy drodze utwardzonej, w d...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane z decyzją o warunkach zabudowy, media to prąd, woda, gaz, światłowód. Lokalizacja miejscowość Grudna, 3 km od dk11, 500 metrów las, 1km rzeki Wełna, Flinta. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze powiatowej 31,najbliższe miasta to Rogoźno 6km,Oborniki 14km, Poznań 4...
Zobacz ogłoszenie
380 000 zł
2380 m²
Obejrzane
Witam psiadam na sprzedaż działkę w Gorzewo gmina Ryczywół powiat oborniki wlkp na działce znajduje się budynek hali gospodarczy /hala ok 500m2 ogrodzenie posiada 3 bramy wjaz i wyjazd utwardzony płytami jambo wydzielone małe mieszkanie częściowo ogrzewana więcej informacji kontakt telefoniczny dzia...
Zobacz ogłoszenie
213 930 zł
2377 m²
Obejrzane
CENTRUM ROGOŹNA - DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM Szukasz działki, która łączy miejską wygodę z przestrzenią, jakiej próżno szukać w centrum? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość przy ul. Łąkowej, która ze względu na swoje położenie jest doskonałym wyborem zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Atrakcyj...
Zobacz ogłoszenie
112 000 zł
876 m²
Obejrzane
Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 876 m² w miejscowości Rogoźno. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury i pobliskiego Jeziora Rogozińskiego, z jednoczesnym szybkim dojazdem do większych miast. Zapraszamy do zapoznania się ze szcze...
Zobacz ogłoszenie37 500 000 zł
250 ha
Obejrzane
Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 200–300 ha z możliwością powiększenia do 600 ha. To teren o dużym potencjale, idealny dla osób poszukujących inwestycji w ziemię, deweloperów planujących budowę osiedli lub rolników. Najważniejsze atuty Powierzchnia: 200–300 ha (...
Zobacz ogłoszenie
117 900 zł
1310 m²
Obejrzane
Rogoźno - Studzieniec/Międzylesie działka budowlana o pow. 1310 m2 w pobliżu las ( 600 m , jezioro ( 1400 m ) , staw ( 200 m ) prąd : skrzynka przy działce , woda w ulicy cena : 90 zł / m2 wolne od zaraz dostępne również działki o pow: - 2800 m2 w cenie 85 zł / m2 - 1000 m2 w cenie ...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Rogoźno - Studzieniec/Międzylesie działka budowlana o pow. 1000 m2 w pobliżu las ( 600 m , jezioro ( 1400 m ) , staw ( 200 m ) prąd : skrzynka przy działce , woda w ulicy cena : 100 zł / m2 wolne od zaraz dostępne również działki o pow: - 2800 m2 w cenie 85 zł / m2 - 1310 i 1700 m2 w...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
804 m²
Obejrzane
Działka budowlana w miejscowości Słonawy, nr ewidencyjny działki 94/4. Działka z wydanymi WZ.
Zobacz ogłoszenie
159 000 zł
825 m²
Obejrzane
Działka budowlana 825 m² - Rogoźno Sprzedam prywatnie działkę budowlaną nr 2398/27 o powierzchni 825 m², położoną w spokojnej części Rogoźna. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod dom poza Poznaniem, ale nadal chcą mieć rozsądny dojazd w jego kierunku. Działka znajduje się około 10 km ...
Zobacz ogłoszenie
79 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam prawa do działki ROD w Obornikach Wlkp. Na działce znajduje się murowany domek, w którym jest duży pokój, kuchnia i toaleta. Za domkiem znajdują się dwa pomieszczenia na narzędzia, w których jest kosiarka, narzędzia do pielęgnacji ogrodu, stół ogrodowy i osiem foteli oraz parasol ogrodowy....
Zobacz ogłoszenie
32 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę na ogrodach działkowych im. Przemysława. Powierzchnia 300 m². Altana murowana. Woda miejska. Prąd. Reszta informacji telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
990 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną z wystawionymi "Warunkami zabudowy" oraz zezwoleniami na przyłącza. Działka o wymiarach 33x30m, położona w miejscowości Studzieniec, gmina Rogoźno. 35 km do Poznania. Powierzchnia działki około 990 m2 - 1010 m2. Działka w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu lasy i j...