Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Polskie Olędry Najwięcej bez pośredników

Średnia 189 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Polskich Olędrów - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Polskich Olędrach można kupić za 160 tys zł, a najdroższe za 160 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 160 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 189 zł.

5
Działka budowlana Polskie Olędry

160 000

846

Działka budowlana z budynkiem - Polskie Olędry, gm. Dobrzyca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 846 m², położona w spokojnej miejscowości Polskie Olędry (gmina Dobrzyca, powiat pleszewski). Na działce znajduje się budynek o: powierzchni użytkowej 45,10 m² powierzchni całkowitej 58,80 m² ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Działka budowlana Golina, ul. Kręta

165 800

1442

Nowe

Działka budowlana w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie niewielkiego zagajnika; z planem zagospodarowania przestrzennego (Dz. Urz. Wojewody Wielkopolskiego poz. 5518 z 11.06.2024r.) dostęp do mediów z drogi (działka nr 62); sprzedaż działki z udziałami w działce o nr 71/1;

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Wilcza

91 035

1071

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WILCZA, GM. KOTLIN Lokalizacja: Wilcza, gm. Kotlin, pow. jarociński, woj. wielkopolskie (13 km od Jarocina) Powierzchnia działek: 1064 m2 - 1436m2 Cena: 85 zł/m2 Zestawienie cenowe: • Działka 1064 m2: 90 440 zł • Działka 1071 m2: 91 035 zł • Działka 1089 m2: 92 565 zł • Dzia...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka inwestycyjna Wyszki

266 000

1971

Szukasz miejsca, którego nikt nie przegapi? Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1971 m², położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 na trasie Jarocin-Pleszew w m. Wyszki. To idealna lokalizacja pod reklamę, plac, lub siedzibę firmy. Dzięki ogromnej szerokości od strony drogi (aż 65 met...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kotlin

112 000

864

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy. Teren płaski, ustawny, gotowy pod budowę domu. Droga przy działce należy do gminy. Media: prąd, gaz. Woda na działce. Kanalizacja doprowadzona do działki. Gmina już zainstalowała oświetlenie drogi (lampy uliczne). Wydane warunki zabudowy....

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Koźmin Wielkopolski, ul. Zielony Rynek

270 000

1500

Na sprzedaż działka budowlana 1500m2. mieszcząca się przy ulicy Zielony Rynek Więcej informacji pod numerem telefonu

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Roszkówko

105 000

1102

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1102m2. Znajduje się ona w miejscowości Roszkówko, gm. Jarocin. Działka ma regularny kształt. Media dostępne są w drodze tuż obok działki. Do granicy działki doprowadzona jest droga asfaltowa. Otoczenie działki: las ok. 150m, zabudowa mieszkaniowa. Okol...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Kotlin, ul. Twardowska

386 300

4890

Działka o powierzchni 4890 m² w atrakcyjnej lokalizacji. Dojazd zapewnia asfaltowa droga, a dostępne media to elektryczność, woda, gaz i kanalizacja. To idealne miejsce na budowę domu lub inwestycję. Lokalizacja jest korzystna dla osób ceniących spokój i bliskość natury. W pobliżu znajdziesz restau...