Działka na sprzedaż bez pośredników
Kotlin  

Działka budowlana Kotlin. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Kotlin

90 000
109 zł/m²
822
Kotlin - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działki budowlane w Kotlinie, woj. wielkopolskie.

Lokalizacja: Kotlin, woj. wielkopolskie.
Powierzchnia: 800 - 1000 m².

Cena: dwie pierwsze działki w atrakcyjnej cenie - 110 zł/m²:
Działka nr 759/2 - 830 m²
Działka nr 759/3 - 822 m²

Cała zabudowa obejmuje 19 działek.
Działki posiadają wszelkie niezbędne pozwolenia na budowę.

Działki doskonale skomunikowane, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. W pobliżu znajdują się banki, szkoła, stacja kolejowa oraz liczne sklepy, co zapewnia komfort codziennego życia.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy, ta działka jest dla Ciebie!

  • Kotlin, powiat jarociński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 822 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
18000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

5
Działka budowlana Wilcza

91 035

1071

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WILCZA, GM. KOTLIN Lokalizacja: Wilcza, gm. Kotlin, pow. jarociński, woj. wielkopolskie (13 km od Jarocina) Powierzchnia działek: 1064 m2 - 1436m2 Cena: 85 zł/m2 Zestawienie cenowe: • Działka 1064 m2: 90 440 zł • Działka 1071 m2: 91 035 zł • Działka 1089 m2: 92 565 zł • Dzia...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Żółków

100 000

1200

Działka w miejscowości Żółków gm. Żerków Powierzchnia: ok. 1200 m² Media: woda, kanalizacja. Bez pośredników.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Chrzan

110 000

1200

Oferowane działki budowlane znajdują się w spokojnej miejscowości Chrzan k. Żerkowa. Spokojna okolica, z dala od głównych dróg o wysokim natężeniu. Dookoła znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna. Jeśli szukasz tańszych działek budowlanych... ta oferta będzie idealna. LOKALIZACJA Oferowane nier...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Ludwinów

93 500

1700

Sprzedam 3 działki budowlane z warunkami zabudowy w miejscowości Ludwinów przy tarasie Żerków - Dobieszczyzna każda działka o powierzchni ok 1700 m2 Cena za m2 / 55 zł

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Wilkowyja

90 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną. W Wilkowyi "Kozłowo". Wydane warunki zabudowy. Wielkość działki 1000 m2.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kotlin

112 000

864

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy. Teren płaski, ustawny, gotowy pod budowę domu. Droga przy działce należy do gminy. Media: prąd, gaz. Woda na działce. Kanalizacja doprowadzona do działki. Gmina już zainstalowała oświetlenie drogi (lampy uliczne). Wydane warunki zabudowy....

Zobacz ogłoszenie