Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki budowlane na sprzedaż Pobiedna Najwięcej bez pośredników

Średnia 28 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Pobiednej - najwięcej w Polsce bez pośredników.

1
Działka budowlana Pobiedna

300 000

9800

Działka na obrzeżach Nowego Miasta nad Pilicą,przy drodze wojewódzkiej 728.Dojazd ze strony południowej i północnej drogą gminną,media w drodze.Możliwiść podziału na mniejsze działki i poprowadzenia drogi wewnętrznej.Kontakt tel. 503-859-443.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Pobiedna

132 500

5300

Sprzedam działkę budowlaną we wsi Pobiedna Gm.Nowe Miasto n.P. o powierzchni 5300m. W działce przyłacze wody i prądu.Część działki zalesiona/świerki,modrzewie,sosny/.Dojazd z dwóch stron. Nr evidencyjny 378. Cena 25zł za metr. Wiecej informacji telefonicznie.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Działka budowlana Rosocha

295 000

3000

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Rosocha. 5 km od Nowego Miasta nad Pilicą. Około 80 km od Warszawy. Działka o powierzchni 3000 m², ogrodzona. Wjazd z drogi asfaltowej. Na działce jest prąd, szambo, własna studnia z pompą głębinową. Możliwość podłączenia do wodociągu. Poza tym na nieruchomo...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Wola Pobiedzińska

330 000

2113

Działka budowlana 0,21 ha, województwo: mazowieckie, powiat: grójecki, gmina: Nowe Miasto nad Pilicą, jednostka ewidencyjna: Nowe Miasto nad Pilicą - obszar wiejski, obręb: WOLA POBIEDZIŃSKA. Sprzedam 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 2113 m². Działki mają wymiar 33x69 m i znajdują się przy...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Wola Pobiedzińska

180 000

3433

Działka na sprzedaż o powierzchni 3433 m², z dostępem do mediów. Znajduje się w cichej, wiejskiej okolicy, z asfaltowym dojazdem. Wymiary działki to 25 x 136 m, co daje wiele możliwości zagospodarowania. Lokalizacja zapewnia bliskość do terenów leśnych, rzeki oraz otwartych przestrzeni, idealnych n...

Zobacz ogłoszenie
25
Działka budowlana Łęgonice

180 000

1166

Działka położona jest w środkowej części miejscowości , z dala od drogi głównej ale posiada dostęp drogi publicznej asfaltowej w niedalekiej odległości znajduje się rzeka Pilicą . Działka znajduje się na wzniesieniu co doskonale ukazuje panoramę miejscowości. Bliska dostępność Miasta , szpitala ,po...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Tomczyce

120 000

1073

Działka rekreacyjno-budowlana własnościowa we wsi Tomczyce (gmina Mogielnica, powiat grójecki). Niezabudowana o pow. 1073m2 pokryta zielenią i drzewami. Działka znajduje się w kompleksie innych działek ogrodzonych. Na terenie wspólnym są drogi wewnętrzne, plac zabaw, boisko do piłki nożnej i siat...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Wola Pobiedzińska

zapytaj

2113

Działka budowlana 0,21 ha. Województwo: mazowieckie Powiat: grójecki Gmina: Nowe Miasto nad Pilicą Jednostka ewidencyjna: Nowe Miasto nad Pilicą - obszar wiejski Obręb: WOLA POBIEDZIŃSKA Obręb: 0028 Działki: 216, 217

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Lubania

50 000

1300

Sprzedam działkę 1300m² w miejscowości Lubania. Na działce znajduje się podłączenie do wody.Dobry dojazd drogą utwardzoną.Kontakt:514178650.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Ulaski Grzmiąckie

309 000

6400

Witam Sprzedam działkę o powierzchni 6400 m2, na której znajdują się: -dom drewniany, -duże pomieszczenie murowane, możliwe zaadaptowanie np. garaż, -duża stodoła na murowanych filarach obita deskami, również do zaadaptowania, w środku wylewka betonowa. Media: -prąd -woda -w niedalekiej przyszłości ...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Wólka Gostomska

150 000

8141

Sprzedam działkę z sadem jabłoniowym. • Możliwość zabudowy. • Działka o powierzchni 8141 m², położona we wsi, w otoczeniu domów jednorodzinnych. • W sąsiedztwie stawy hodowlane, lasy, rzeka Pilica, Park Nadpiliczny w Nowym Mieście. • Możliwość połączenia z sąsiednią działką, aby zwiększyć powierzch...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Klwów, ul. Północna

180 000

8300

Sprzedam działkę budowlaną w Klwowie. - Przybliżone wymiary: 35m x 238m. - Działka ze spadkiem. - Ładny widok z górki na całą wieś. - Możliwość podziału na kilka mniejszych. - Działka obok zabudowana i zamieszkała. - W drodze prąd, woda i kanalizacja.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Tomczyce

220 000

5100

Witam Na sprzedaż działka budowlana (ogrodzona) o powierzchni 5100 m2 w gminie Mogielnica, miejscowość Tomczyce. W bliskiej odległości rzeka Pilica z plażą. Sklep z dużym asortymentem. Działka znajduje się 60km od Warszawy. Na działce można postawić budynek z powierzchnią zabudowy do 600m2 wys. 2p...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Żdżarki

210 000

6253

Sprzedam dwie sąsiadujące zalesione działki budowlane w miejscowości Żdżarki (gmina Nowe Miasto nad Pilicą, powiat Grójecki). Sprzedaż działek razem lub oddzielnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
5
Działka budowlana Zakościele

105 000

1400

Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną o powierzchni 1400 m², szerokość 13,5m, położoną w malowniczej wsi Zakościele, zaledwie 1,5 km od Drzewicy. Działka posiada: - Media: na działce dostępne są prąd i woda. Kanalizacja znajduje się w drodze przy granicy działki. - Zabudowania: - mały domek...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Marchaty

110 000

1659

Witam, Ma na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1659 metrów kwadratowych. Do działki prowadzi droga asfaltowa. W zagospodarowaniu przestrzennym planowana budowa peronu na linii Katowice - Warszawa. Do peronu około 5 km.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Dąbrówka

550 000

3500

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 3500 m², położona w miejscowości Dąbrówka (gmina Drzewica) w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji przy zalewie drzewickim. Od linii brzegowej oddziela ją droga gminna, dzięki czemu działka posiada...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Olszowe

115 000

2586

Sprzedam działkę budowlaną w gminie Wyśmierzyce, miejscowość Olszowa. Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 2586 m2, położoną w pięknej, spokojnej okolicy. Lokalizacja: gmina Wyśmierzyce, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 48. Otoczenie: cicha i zielona okolica, w sąsiedztwie lasó...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Bąków

160 000

1,8 ha

Sprzedam działkę budowlano-rolną w miejscowości Bąków, gmina Rusinów, 26-411. Działka ogrodzona. Transformator w granicy działki. Numer działek: 159, 558. Powierzchnia: ok. 1,8000 Ha.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Ossa

70 000

1200

Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Ossa, gmina Odrzywół, o powierzchni od 900 do 12000 m2. Działki będą miały warunki zabudowy na domy jednorodzinne. Okolica jest cicha i spokojna, niedaleko miast. Do miasta Odrzywół jest 6 km, natomiast do Drzewicy 9 km. Księga wieczysta bez obc...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Główczyn-Towarzystwo

80 000

1500

Działka budowlana w miejscowości glowczyn towarzystwo gmina Mogielnica cicha spokojna okolica przy działce rzeczka stawy las do najbliższego miasta 4km do Grójec 20km do Warszawy 60km

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Potworów

430 000

2000

Działka budowlana w miejscowości Potworów, gmina Potworów, powiat Przysuski. Działka składa się z dwóch działek: - nr 1213/2 o pow. 1620 m2, budynek 118 m2 - nr 117/2 Księga wieczysta: RA1P/00001774. Całość przy drodze asfaltowej, dobra lokalizacja na działalność gospodarczą. Prąd, woda. Ogrodzona....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Zakościele

120 000

1000

Sprzedam dwie działki budowlane o powierzchni 1000 m² każda, położone w miejscowości Zakościele, tuż przy granicy z miastem Drzewica, od strony ul. Kilińskiego (woj. łódzkie). Działki są oczyszczone i przygotowane pod zabudowę. Na wiosnę planowane jest doprowadzenie wodociągu. Więcej informacji ch...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Zakościele

140 000

4680

Działka znajduje się we wsi Zakościele (powiat opoczyński) i usytuowana jest w linii zabudowań z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi. Duża powierzchnia działki, około 4700 m2, pozwala na wydzielenie z przodu części pod budowę domu, a z tyłu ogromny teren, np. rekreacyjny lub pod uprawę warzyw...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Drzewica, ul. Błonie

301 150

2007

Sprzedam ładną, dużą działkę w Drzewicy na ul. Błonie. - Działka 2007 m². - Uzbrojona. - Dojazd z drogi asfaltowej. - Działka uregulowana prawnie, z KW. Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Marchaty

zapytaj

10

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Marchaty okolice Białej Rawskiej woj łódzkie, cena 60 zł m2

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Tomczyce

100 000

1400

UZBROJONE DZIAŁKI NAD PILICĄ! PERFEKCYJNA BAZA POD TWÓJ WYMARZONY DOM – JUŻ DZIŚ MOŻESZ ROZPOCZĄĆ BUDOWĘ! NAJWAŻNIEJSZE ATUTY – DLACZEGO TO INWESTYCJA DOSKONAŁA? PEŁNE UZBROJENIE – Działki posiadają przyłącza elektryczne, gazowe i wodociągowe – zero dodatkowych kosztów, natychmiastowa gotowość do b...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Borowe

85 000

1200

Sprzedam działkę w malowniczej dolinie Bugu. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. - Powierzchnia działki: ok. 1200 m2. - Działka posiada dostęp do przyległej drogi gminnej. - Sieć wodociągowa biegnie w wzdłuż drogi. Doskonałe miejsce...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Fabianów

177 777

1074

Dzień dobry, Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Fabianów, gm. Błędów, o powierzchni 1074m2. Odległości od szkoły, przedszkola czy sklepów to 900-1300mb. Bardzo dobry dojazd do Błędowa, Grójca czy Warszawy. Działka: - częściowo ogrodzona i obsadzona krzewami, a część wspólna cał...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Potworów

220 000

3569

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3569 m2 w Potworowie. Działka położona w cichej, spokojnej okolicy, wśród zieleni. Otoczona jest pięknymi lasami i polami. Mimo ustronnego położenia, znajduje się w bliskiej odległości od centrum wsi - zaledwie 1,7 km - gdzie znajdują liczne lokale usługowe, ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Gałki

50 000

3900

Witam sprzedam ladna dzialke w miejscowosci Gałki wraz z mala czescia lasu , idealne miejsce na ucieczke z miasta ,dojazd droga asfaltowa Media w drodze , zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Wyśmierzyce, ul. Mikołaja Kopernika

285 000

2200

Sprzedam działkę budowlaną nr 1571/2 w Wyśmierzycach o powierzchni 2200 m kw. Działka uzbrojona w prąd i wodę, oraz możliwość podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Dojazd z drogi asfaltowej. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Grabowska Wola

94 000

1900

Działka budowlana warunki zabudowy woda I kanalizacja w działce

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 50 km
8
Działka budowlana Janinów, ul. Szkocka

900 000

5654

Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z naturą? Prezentuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o numerze 1/11, zlokalizowaną w Janinowie, gmina Grodzisk Mazowiecki. To propozycja dla osoby marzącej o rozległej posiadłości w otulinie zieleni lub dla inwestora szukającego...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Prace Duże

260 000

1261

Działka budowlana położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Plan zagospodarowania przewiduje tylko zabudowę jednorodzinną w formie budynków wolnostojących. Możliwość zabudowy - 2,5 kondygnacji tj. do 11 m, 30 % zabudowy działki. Prąd w drodze. Szerokość działki 27m. Działka ogrodzona z jednej ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Prace Duże

620 000

3100

Na sprzedaż działka budowlana w Pracach Dużych o powierzchni 3100 m2. Piękny teren w sąsiedztwie lasu sosnowego. Usytuowana przy gminnej drodze asfaltowej, media: prąd i woda w ulicy. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 60 x 78 x 45,5 x 50,3 m. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Radom

2 599 000

2153

Na sprzedaż grunt z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego: - 2924 m2 PUM, śr. wielkość mieszkania 45-46 m2, - na parterze głównie małe lokale użytkowe (pod mikro-kawalerki), - cena: 2,599 mln netto - 889 zł/m2 PUM, - w cenie: projekt (kompletny), wizualizacje, pozwolenie na budowę. Został wy...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Czarny Las

419 000

1323

Działka w Czarnym Lesie to idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do Warszawy. Kameralna okolica nowych domów jednorodzinnych zapewnia komfort, ciszę i doskonałe warunki do odpoczynku po pracy. W pobliżu znajdują się przedszkole, p...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Grójec, ul. Szwajcarska

2 800 000

5600

Przedstawiam atrakcyjną działkę inwestycyjną w dogodnej lokalizacji w Grójcu, idealną dla dewelopera pod budowę osiedla. Nieruchomość położona jest w miejscowości Grójec (województwo mazowieckie), z planowaną drogą zapewniającą dostęp do wylotówki na Warszawę (S7), co gwarantuje sprawną komunikację ...

Zobacz ogłoszenie