Działki na sprzedaż Nowa Brzeźnica Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Nowej Brzeźnicy i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
245 000 zł
2,4 ha
Nowe Obejrzane
Na sprzedaż działka rolno-budowlana - 2,4 ha w spokojnej okolicy! Krzywanice Pieńki Oferuję atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o ogólnej powierzchni 2,4 hektara, położoną na wsi, w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Idealne miejsce na gospodarstwo, siedlisko, agroturystykę ...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1,11 ha
Obejrzane
Działka budowlana 1,11 ha – MPZP – przy drodze – Kolonia Zamoście Na sprzedaż działka o powierzchni 1,11 ha (11 100 m²) położona w miejscowości Kolonia Zamoście, gmina Strzelce Wielkie. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) – część od strony drogi przeznaczona pod...
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
1,94 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Zamościu Kol woj.łódzkie więcej informacji pod numerem telefonu 664029495
Zobacz ogłoszenie
65 000 zł
1,05 ha
Obejrzane
Witam, Mam do sprzedania działkę leśną z 30-letnim lasem sosnowym. Na działce rosną również brzozy, olcha, buk. Działka o powierzchni 1.05 ha, położona w miejscowości Zimna Woda, woj. łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
59 000 zł
972 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,0972 ha, położona w miejscowości Wola Wiewiecka (gmina Strzelce Wielkie, powiat pajęczański, województwo łódzkie). Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona symbolem MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodz...
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
4,08 ha
Obejrzane
Posiadam na sprzedaż nieruchomość składającą się z 2 działek o powierzchni 4,0787 ha w miejscowości Prusicko, powiat Pajęczański. Działka budowlana o szerokości około 46 metrów i długości około 800 metrów usytuowana jest przy nowo wyremontowanej drodze w przepięknej, słabo zaludnionej okolicy. Jest...
Zobacz ogłoszenie
301 400 zł
2,74 ha
Obejrzane
Mam do sprzedania teren ziemi składający się z dwóch działek rolnych o nr 135 i 136 w Radziechowicach Pierwszych. Działki mają kształt prostokąta i znajdują się między ulicami Wspólną a Wyzwolenia. Jest to nieogrodzony pas ziemi o szerokości 27 m i długości około 1000 m. Działka znajduje się w sąsi...
Zobacz ogłoszenie
240 000 zł
2,8 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię rolną, położoną w miejscowości Janki, województwo łódzkie. W skład oferty wchodzą 3 działki rolne: * działka nr 109 - 1,11 ha = 11 100 m² * działka nr 178/1 - 0,9835 ha = 9 835 m² * działka nr 204 - 0,7107 ha = 7 107 m² Łączna powierzchnia: 2,8042 ha. Klasa ziemi: IV/V. Przeznacze...
Zobacz ogłoszenie
510 000 zł
5 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 5 ha, położoną w miejscowości Strzelce Wielkie, powiat pajęczański. Gleba klasy IV.
Zobacz ogłoszenie
109 000 zł
5400 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o numerze ewidencyjnym 81, obręb Jankowice, gmina Ładzice, powiat Radomsko. Wymiary: 25m x 218m. Działka częściowo zadrzewiona. Znajduje się w odległości ok. 200 m od najbliższych zabudowań.
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
2600 m²
Obejrzane
DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ - WOLA BLAKOWA, GM. LGOTA WIELKA 2600 m² • połowa działki to prywatny lasek • wyjątkowe miejsce dla miłośników natury Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni ok. 2600 m², położoną w zacisznej i zielonej części miejscowości Wola Blakowa (gmina Lgota Wielka)...
Zobacz ogłoszenie
330 000 zł
4 ha
Obejrzane
Działka rolna 4 ha ze stawem. - Do działki jest doprowadzona droga dojazdowa. - Staw umiejscowiony po środku, z każdej strony dojazd do brzegu stawu.
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1571 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną (429/1 Pomiary). Działka położona w miejscowości Wiewiec, natomiast formalnie przynależy ona do miejscowości Pomiary. - Możliwość dokupienia działki (429/2), która znajduje się tuż za działką. - Działka położona blisko przystanku, szkoły, sklepu oraz kościoła. - Do dział...
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
2,2 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemie rolną o powierzchni 2 ha 20 ar w miejscowości Kruplin Średni, gmina Nowa Brzeźnica, powiat pajęczański, województwo łódzkie. Są to dwie działki obok siebie o numerach 489 oraz 491. Klasa gruntów RIIIb i RIVb. Cena do negocjacji. W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego....
Zobacz ogłoszenie
70 000 zł
2288 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Podładzin
Zobacz ogłoszenie
93 500 zł
1870 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Strzelce Wielkie przy ul. Kalinowej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren działki jest przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Istnieje możliwość zwiększenia lub zmniejszenia powierzchni działki przedstawionej na zdjęciach. Pr...
Zobacz ogłoszenie
65 000 zł
1,4 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,39 hektara w miejscowości Wola Wiewiecka, gmina Strzelce Wielkie. Działka znajduję się przy drodze gminnej utwardzonej. Więcej informacji pod numer telefonu
Zobacz ogłoszenie
240 000 zł
1,45 ha
Obejrzane
Działka rolno-budowlana w miejscowości Stary Broniszew przy ul. Słonecznej o powierzchni całkowitej 1,452ha, składająca się z dwóch działek obok siebie stanowiących całość. Położona ok. 400m od drogi krajowej nr 483. Działka rozciąga się pomiędzy drogą gminną i drogą polną. Szerokość działki od dro...
Zobacz ogłoszenie
506 000 zł
9200 m²
Obejrzane
Zielona oaza ciszy pod lasem – działka 9200 m² blisko Zalewu Zakrzówku Szlacheckim! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 9200 m² we wsi Jankowice, gmina Ładzice (powiat radomszczański). To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o ucieczce od miejskiego zgiełku – tu naprawdę słychać tylko śpi...
Zobacz ogłoszenie
33 600 zł
280 m²
Obejrzane
Działka rekreacyjna, koło rzeki Okszy,w koło las sosnowy mili sąsiedzi,grzyby ,ryby polecam 604 075 365
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż, jako osoba prywatna, bez pośredników, działkę budowlaną w miejscowości Łążek, gmina Nowa Brzeźnica. Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 21 m x 70 m. Działka porośnięta jedynie dziką roślinnością. Działka znajduje się w spokojnej, pięknej okol...
Zobacz ogłoszenie
109 000 zł
2,74 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana (według MPZP do 80 m możliwość zabudowy. Przy działce droga asfaltowa.Możliwość podłączenia wody i prądu. Prawie cała działka porośnięta trawą. Odległość do przedszkola: ok. 1,5 km Odległość do sklepu: ok.2km Odległość do rzeki: ok. 3km Odległość do kościoła: ok. 2,5km....
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
9156 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka porośnięta drzewami. W niewielkiej odległości około 250m domki nad wartą. Cicha, spokojna okolica, idealna na wypoczynek. Dojazd do działki z dwóch stron. Bardzo blisko do rzeki Warty około 150m. Do kościoła: ok.500m Do sklepu ok. 1 km Serdecznie zapraszam do kontaktu :)...
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Witam, na sprzedaż działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Możliwość podłączenia do działki wody i prądu. Odległość do rzeki: ok. 1km Odległość do przedszkola ok. 300m Odległość do sklepu: ok. 150m Odległość do kościoła: ok. 700m Działa porośnięta średniej wielkości drzewami. Moż...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
3017 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę 1052 o powierzchni prawie 3100 m kwadratowych w miejscowości Trzebca, gm. Nowa Brzeźnica, pow. Pajęczno. Działka wyznaczona geodezyjnie. Cudownie położona nad rzeką Kocinką 10 m i Liswartą 100 m. Do Warty rzut beretem. Po drugiej stronie rzeki starorzecza Warty, raj dla wędkarzy i ...
Zobacz ogłoszenie
60 000 zł
2 ha
Obejrzane
Witam. Sprzedam 2 ha pola w miejscowości Wola Wiewiecka. Działka 371, 372. Klasa bonitacyjna V i VI. 100 m od głównej drogi. Dojazd droga gruntowa. Pole w przeważającej części porośnięte drzewami. Cena 60 tys. zł.
Zobacz ogłoszenie
320 000 zł
5600 m²
Obejrzane
Sprzedam działki inwestycyjne o powierzchni ok. 56 arów. Cena dotyczy działek nr 1661/2 oraz 1661/4, zlokalizowanych w miejscowości Dubidze, gmina Nowa Brzeźnica, pow. pajęczański, woj. łódzkie. OPIS DZIAŁEK Działki nr 1661/2 i 1661/4 zlokalizowane są w jednej linii, zapewniającej możliwość dojaz...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1,68 ha
Obejrzane
Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową - pole z możłiwością przekształcenia na działkę budowlaną .Nieruchomość ma 1,6830 ha oznaczona jako działka nr.806 co stanowi całość ,położna jest w spokojnej , cichej i zielonej wsi.
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
2,81 ha
Obejrzane
Sprzedam atrakcyjną działkę o szerokości 23 metry i powierzchni 2.860 hektara z możliwością podzielenia na teren rolny i budowlany. Media dostępne w drodze. Parametry: Szerokość: 23 metry Powierzchnia: 2.8060 ha Możliwość podziału na rolną i budowlaną Dostęp do mediów w drodze woda, gaz, prąd Cena...
Zobacz ogłoszenie
1 450 000 zł
6200 m²
Obejrzane
sprzedam lub wynajmę; wyłacznie całość, czyli obie działki z zabudowaniami.
Zobacz ogłoszenie
60 000 zł
2132 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2.132m² WYMIARY: 30X70 w miejscowości Pomiary, gmina Strzelce Wielkie, powiat Pajęczński woj. Łódzkie . Nr działki 762/2 Działka znajduje się w zabudowie domów jednorodzinnych przy drodze asfaltowej.
Zobacz ogłoszenie
88 000 zł
1919 m²
Obejrzane
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy drodze krajowej nr 42, w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowań domów jednorodzinnych i innych terenów zielonych. Nieruchomość jest niezabudowana, z dojazdem drogą asfaltową, bez ogrodzenia. Prąd i woda na działce obok. Informacje dod...
Zobacz ogłoszenie
71 250 zł
1425 m²
Obejrzane
Sprzedam działki z prawem zabudowy w miejscowości Dubidze. Działka przy drodze wojewódzkiej 483. Media: prąd i woda znajdują się na działce obok. 2240m2 - 50zł/m2 3 działki po 1425m2 - 50zł/m2
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
2700 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w Prusicku o powierzchni 2705m2 o wymiarach ok.27x100m. Działka od drogi dojazdowej jest budowlano-usługowa, ostatnie 20m to działka rolna. Wymiary działki pozwalają na swobodną zabudowę domu, część rolna może służyć jako ogród. Działka jest płaska, porośnięta tylko trawą. Nr. dział...
Zobacz ogłoszenie
97 000 zł
1917 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Konstantynów gmina Nowa Brzeźnica, powiat pajęczański o powierzchni 1719 m.kw, w kształcie kwadratu ok.42m na 44 m. Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy drodze asfaltowej DK42, z bezpośrednim wjazdem (zdjęcia), nieogrodzona. N...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną, inwestycyjną o powierzchni 2500 m2 i wymiarach 28/90 w miejscowości Dubidze przy ulicy Kolejowej. Media- woda i prąd w drodze. Ukształtowana na płaskim terenie. Cicha i spokojna okolica. Zapraszam do obejrzenia. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
119 000 zł
3300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Górki pow. Pajęczno o pow. 3300 metrów kwadratowych . przy drodze asfaltowej (woda,prąd). Cena do negocjacji. Sprzedam bezpośrednio.
Zobacz ogłoszenie
121 840 zł
1523 m²
Obejrzane
Szukasz miejsca, gdzie zamiast miejskiego zgiełku słyszysz śpiew ptaków i szum brzóz? Właśnie takie miejsce mamy dla Ciebie. Lokalizacja: Działka położona jest w miejscowości Rybna, przy ul. Krętej, w gminie Mykanów (powiat częstochowski). Do centrum Częstochowy stąd zaledwie ok. 20 minut spokojnej...
Zobacz ogłoszenie
74 900 zł
400 m²
Nowe Obejrzane
Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD w Pajęcznie. Działka o powierzchni 400 m², zabudowana jest murowanym domkiem o powierzchni 22,5 m², który stanowi doskonałą bazę do wypoczynku przez większą część roku. Najważniejsze atuty nieruchomości: - powierzchnia działki: 400 m² - murowany domek o powierzc...