Działki na sprzedaż Krubin ul. Jeziorna Najwięcej bez pośredników
399 000 zł
1634 m²
Obejrzane
Oferta bezpośredniej sprzedaży działki położonej w miejscowości Krubin. Działka zgodnie z PZP z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnym położeniu. Nr działek: 658/4 1332m2 z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, oraz działka o nr 658/2 licząca ...
Zobacz ogłoszenie
570 000 zł
1378 m²
Obejrzane
Przepięknie położona działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na stare zarzecze Wisły. Ulokowana przy skarpie w cudownie zielonym zakątku. Do rzeki w linii prostej 1km, do Wału Wiślanego – 600m. Idealna pod budynek jednorodzinny, ewentualnie pod dwulokalowy. Działka leży w cichym miejsc...
Zobacz ogłoszenie
429 000 zł
6400 m²
Obejrzane
Słoneczne i ciepłe dni czają się już za rogiem. Relaks wśród zieleni, ciszy i spokoju na własnej działce kusi niejednego z nas. Poniższa oferta może spełnić takie wizje. Oferowana nieruchomość to działka rekreacyjna z określonym MPZP. Powierzchnia działki to 6400 m2 oraz przynależna droga dojazdową ...
Zobacz ogłoszenie
1 658 250 zł
3685 m²
Obejrzane
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - REPREZENTUJEMY WŁASCICIELA!! Teren inwestycyjny przeznaczony pod handel - usługi, bezpośrednio przy ulicy Modlińskiej, pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Na tym odcinku, mimo intensywnej zabudowy osiedli i domów jednorodzinnych nie ma do tej pory żadnego Cen...
Zobacz ogłoszenie
600 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Działka budowlana 2000 m² - Olszewnica Nowa, ul. Cicha Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m², położona w Olszewnicy Nowej przy ul. Cichej. Wymiary działki: około 19,5 m szerokości oraz 105 m długości. Działka posiada wydane warunki zabudowy i nadaje się zarówno pod dom jednorodzinny...
Zobacz ogłoszenie
478 000 zł
1494 m²
Obejrzane
Działki znajdują się w miejscowości Dąbrowa Chotomowska (gmina Jabłonna, powiat Legionowo) przy ulicy Kolejowej. Działka 93/1 o powierzchni 0,1494 ha - 478 000,- zł. Działka 93/2 o powierzchni 0,13 ha - 416 000,- zł. Wodociąg, prąd i gaz w drodze, przy granicy działek. Działki zadrzewione, jest to...
Zobacz ogłoszenie
215 000 zł
657 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Skrzeszew. Działka znajduje się przy ul. Szkolnej i ma wydane warunki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media w drodze przy działce gaz, prąd złącze kablowe na działce. Działka oddalona jest od jest od Wieliszewa około 5 km, Le...
Zobacz ogłoszenie
216 000 zł
864 m²
Obejrzane
Działka budowlana o powierzchni 864m2, z dostępem do drogi gminnej. Objęta MPZP. Okolica zabudowana. Po zakupie możliwość dokupienia lasu bezpośrednio przylegającego do działki. 300m do drogi wojewódzkiej 631. Do sprzedaży również działki 634/4 o pow. 1077m2 i 634/5 o pow. 1200m2. Dodatkowe informac...
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Atrakcyjna działka otoczona przyrodą w spokojnej, cichej, czystej okolicy, pod lasem. Media w drodze (woda, gaz, prąd, światłowód). PKP ~ 2600m Szkoła ~ 1300m Sklep spożywczy ~ 500m Restauracja ~ 500m Przystanek ~ 400m Las ~ 80m Lokalizacja: Kałuszyn ul. Podleśna (od strony Olszewnicy) Objęt...
Zobacz ogłoszenie
1 950 000 zł
7220 m²
Obejrzane
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7220m2. Wymiary działki: 189 metrów długości i 38 metrów szerokości. Nr działki: 79. Miejscowość: Janówek Drugi, ul. Kwiatowa. Działka położona jest 15 km od Warszawy. Dobra komunikacja: do pociągu PKP około 700 metrów. Bliskość terenów zielony...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
1964 m²
Obejrzane
Numer działki: 162/41. Plan zagospodarowania: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym.
Zobacz ogłoszenie
379 000 zł
1155 m²
Obejrzane
Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o wysokim potencjale inwestycyjnym, położonej w miejscowości Trzciany, gmina Jabłonna (ul. Trzciany 2). Oferta ta stanowi gotowy produkt deweloperski lub prywatny, eliminujący ryzyko i czasochłonność procesów przygotowawc...
Zobacz ogłoszenie
375 000 zł
1092 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową o powierzchni 1092 m2, położoną w miejscowości Kałuszyn, w gminie Wieliszew. Spokojna okolica z dogodnym dostępem do licznych udogodnień. Działka o nr ewid. 315/35 znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jed...
Zobacz ogłoszenie
320 000 zł
1160 m²
Obejrzane
Działka znajduje się tuż przy drodze krajowej w kierunku Nowego Dworu, 8 min od Legionowa. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny lub bliźniak. Wszelkiego rodzaju agentom nieruchomości z góry dziękuję (Szkoda Waszego czasu).
Zobacz ogłoszenie
372 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1202m² w spokojnej części Olszewnicy Starej. Idealna pod dom jednorodzinny z ogrodem. Media w drodze: -Telekomunikacyjne -Gaz -Prąd -Woda -spokojna okolica -Blisko las i tereny spacerowe -szkoła podstawowa i przedszkole w Olszewnicy Starej -sk...
Zobacz ogłoszenie
452 910 zł
1461 m²
Obejrzane
Działka budowlana 1461 m² – Olszewnica Stara, ul. Promienna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1461 m² w spokojnej części Olszewnicy Starej. Idealna pod dom jednorodzinny z ogrodem. Media w drodze: -Telekomunikacyjne -Gaz -Prąd -Woda -spokojna okolica -Blisko las i tereny spac...
Zobacz ogłoszenie
331 390 zł
1069 m²
Obejrzane
Działka budowlana 1069 m² – Olszewnica Stara, ul. Promienna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1069 m² w spokojnej części Olszewnicy Starej. Idealna pod dom jednorodzinny z ogrodem. Media w drodze: -Telekomunikacyjne -Gaz -Prąd -spokojna okolica -Blisko las i tereny spacero...
Zobacz ogłoszenie
438 000 zł
1188 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane - Olszewnica Stara, gmina Wieliszew. Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Olszewnica Stara (gm. Wieliszew) - spokojna okolica, a jednocześnie świetna lokalizacja do codziennego życia. Dostępne działki: 264/16—1188 m² - 369 zł/m² 264/18—1290 m² - 369...
Zobacz ogłoszenie
180 200 zł
1240 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1240m2 we wsi Kikoły, która jest usytuowana przy trasie Pomiechówek-Serock. Działka wyczyszczona ze wszystkich zarośli i samosiejek, zostały wykarczowane wszelkie małe drzewa wraz z korzeniami. Została posiana trawa. Możliwość doprowadzenia gazu, prą...
Zobacz ogłoszenie
240 000 zł
800 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną, położoną w Janówkach Drugich przy ul. Granicznej. W okolicy las, nowo pobudowane domy oraz stacja PKP Janówek (około 1500 m). Działka będzie wydzielona pod zainteresowanych. Minimalna wielkość działki w gminie Jabłonna to 800 m², może być więcej. Cena: 300 zł za metr....
Zobacz ogłoszenie
290 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Góra (4 km od Nowego Dworu Mazowieckiego): - 1000 m2 o numerach 139/2 i 140/2 CENA - 290zł/m2 - 1200 m2 o numerach 139/1 i 140/1 CENA - 280zł/m2 Do działek prowadzi 5m prywatna droga, do której jest współwłasność. Działki są nieuzbrojone. Zainteresowa...
Zobacz ogłoszenie
384 780 zł
1167 m²
Obejrzane
Witam, Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1167 m², położona przy ul. Warszawskiej w miejscowości Olszewnica Stara (gmina Wieliszew). Świetna lokalizacja wśród nowych domów jednorodzinnych. Idealna pod budowę domu dla osób szukających ciszy, przestrzeni i bliskości natury, z jednoczesnym szy...
Zobacz ogłoszenie
415 000 zł
1721 m²
Obejrzane
Na sprzedaż bezpośrednio atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta w miejscowości Krubin, gmina Wieliszew, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Działka położona przy utwardzonej drodze gminnej, na skraju małego lasu iglastego. W sąsiedztwie istniejąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzin...
Zobacz ogłoszenie
799 000 zł
5900 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka 5 900 m² – Janówek Pierwszy, gm. Wieliszew Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 5 900 m² (0,59 ha), położona w miejscowości Janówek Pierwszy, obręb 0004, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Dane nieruchomości Numer działki: 424 P...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
1877 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1877 m² Cena za m2: 186zł Lokalizacja: 05-124 Kałuszyn, gmina Wieliszew, województwo mazowieckie Wymiary działki: 27 m x 77 m Media: Gaz, woda, prąd dostępne w drodze. MPZP: Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Dopuszczaln...
Zobacz ogłoszenie
369 999 zł
644 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana z domkiem w Topolinie, gm. Wieliszew – 644 m² Szukasz swojego miejsca na weekendowe wypady lub wakacyjny odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: Topolina, gmina Wieliszew – malownicza okolica, otoczona zielenią, sprzyjająca wypo...
Zobacz ogłoszenie
896 000 zł
2490 m²
Obejrzane
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działka budowlana/ usługowa o powierzchni 2490m² Cena z . ( vat 23%) czyli można odliczyć VAT kupując na firmę. Lokalizacja: 05-124 Kałuszyn, gmina Wieliszew, województwo mazowieckie Wymiary działki:nr.2.71/15 -31 m x 32 m działka 2.71/16 -3...
Zobacz ogłoszenie
361 100 zł
1245 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka Budowlana / Usługowa/ Inwestycyjna. Doskonała lokalizacja: 05-124 Kałuszyn, gmina Wieliszew, województwo mazowieckie. Idealna pod inwestycje lub własną działalność gospodarczą o łącznej powierzchni 2490m² . Możliwość zakupu działki jednej o powierzchni ok. 1250 m2 oraz drugiej o ...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną 1000m2 nr działki 271/34 w cichej i spokojnej miejscowości Kałuszyn gmina Wieliszew. Działka ma miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,media są w drodze . W pobliżu działki znajdują się sklepy miejscowe oraz Biedronka, Pepco, Rossmann i niedaleko Dino. W pobliżu mi...