Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Koclin Najwięcej bez pośredników

Średnia 61 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Koclina - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Koclinie można kupić za 20 tys zł, a najdroższe za 120 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 70 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 61 zł.

5
Działka budowlana Koclin

120 000

1150

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną. - prąd - gaz - woda - światłowód Powierzchnia 1150 m2. Szerokość 24 metry. Można wybierać. Kilka do wyboru.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rekreacyjna Koclin

25 000

1415

Do sprzedania działki w miejscowości Koclin, obszar wiejski, powiat Myszków, woj. śląskie, Jura Krakowsko-Częstochowska. Działka 0,1415 ha i 0,1200 ha, klasa użytku RV, cena 25000 zł. Cena podlega negocjacji. Aukcja grzecznościowa. Więcej informacji pod nr telefonów.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Działka budowlana Poręba

120 000

900

Działka 900 m² - Poręba, przy lesie, cisza i spokój. Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m², położona w Porębie, w spokojnej i zielonej okolicy, niemal przy samym lesie. Idealne miejsce dla osób, które szukają prywatności i chcą odpocząć od miejskiego hałasu. W okolicy znajduje się stadnina koni...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Poręba

122 000

320

Sprzedam działkę rekreacyjną, mieszczącą się na terenie ROD na zalewem w Porębie koło Zawiercia. Działka 320 m2, domek murowany piętrowy z zadaszeniem. Dół: salon z kuchnią i łazienka. Góra: otwarta jako sypialnia, powierzchnia domku 65 m2. Ogrzewany kominkiem, prąd, woda całoroczna. Działki chronio...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Poręba

39 900

280

Sprzedam działkę Rod z domkiem w Porębie k. Zawiercia. Domek nowy, pokryty farbą okrętową. Ogrodzenie nowe, pomalowane proszkowo. Teren zamknięty, chroniony. Na działkę można wjechać autem, jest pozwolenie zarządu. Działka znajduje się między lasem a jeziorem, jest położona w bardzo atrakcyjnej loka...