Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Góra ul. Cmentarna Najwięcej bez pośredników

Średnia 112 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Góry ul. Cmentarna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Górze ul. Cmentarna można kupić za 280 tys zł, a najdroższe za 280 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 280 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 112 zł.

3
Działka rolna Góra, ul. Cmentarna

280 000

2500

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2500 m². Działka położona jest w spokojnej okolicy, z dostępem do mediów przy drodze: prądu, wody oraz gazu. Droga jest utwardzona. Nr działki: 313/38 Kategoria grunt: 3a

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
4
Działka budowlana Góra

179 000

1376

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości GÓRA, gmina MIEDŹNA, o powierzchni 1376 mkw oraz udział w drodze wewnętrznej. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego w spokojnej i widokowej okolicy, gdzie będziesz mógł uciec od zgiełku miasta a zarazem będziesz mieć możliwość szybkiego dojaz...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Góra

38 000

1245

Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 1245 m², zlokalizowana w miejscowości Góra, (gmina Miedźna , województwo śląskie) . Nieruchomość usytuowana jest w pobliżu ul. Długiej, bezpośrednio nad stawem Górniak, w otoczeniu pól uprawnych i zieleni. Działka ma kształt zbliż...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Frydek, ul. Polna

135 000

951

Działka z wydanymi warunkami zabudowy Frydek (Gmina Miedźna) ul. Polna. Na sprzedaż działka o powierzchni 951 mkw, położona w bardzo spokojnym miejscu. Dla nieruchomości wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dostęp do drogi publicznej zapewnia usta...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Góra

130 000

965

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości GÓRA, gmina MIEDŹNA, o powierzchni 965 mkw+ udział w drodze wewnętrznej. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego w spokojnej i widokowej okolicy, gdzie będziesz mógł uciec od zgiełku miasta a zarazem będziesz mieć możliwość szybkiego dojazdu do ...