Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

2326 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2142) oraz niepowtarzające się oferty agencji (184).

Działka rolna Sobieńczyce
Sobieńczyce · Działka rolna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
71 000 zł
3 zł / m²

Działka Sobieńczyce na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam grunt orny o powierzchni 2,40h cena do małej negocjacji....

Działka rolna Rzeczenica
Rzeczenica · Działka rolna · 10100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
3 zł / m²

Działka Rzeczenica na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania łąke blisko miejscowości Rzeczenica w kierunku Koszalina. Działka 1,01ha cena 32000zł Działka 1,84ha cena 60000zł ...

Działka rolna Jęczniki Małe
Jęczniki Małe · Działka rolna · 40500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
3 zł / m²

Działka Jęczniki Małe na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam w Jęcznikach działkę rolną o powierzchni 4,05 ha klasa ziemi ( 4a,4b) .Grunt w jednym kawałku. Pozdrawiam...

Działka rolna Zelewo
Zelewo · Działka rolna · 199300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
799 000 zł
4 zł / m²

Działka Zelewo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Zelewo, gmina Luzino. Dojazd do działki: polna. Przeznaczenie: las. Opis działki: Działka o powierzchni 19,93 ha w kształcie nieregularnym. Teren: zadrzewiony. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od cen...

Działka rolno-budowlana Łyśniewo Sierakowickie
Łyśniewo Sierakowickie · Działka rolno-budowlana · 87320 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
385 500 zł
4 zł / m²

Działka Łyśniewo Sierakowickie na sprzedaż
Piękna, płaska i przestronna działka o powierzchni prawie 9 ha. Idealna pod cele zabudowy agroturystyczej lub budownictwo jednorodzinne. Propozycje dotyczące finansowania nieruchomości po konsultacji ze specjalistą w zakresie pozyskania funduszy unijnych stanowią realną zachętę, by zainteresować Ci...

Działka rolna Szlaga-Młyn
Szlaga-Młyn · Działka rolna · 5100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 360 zł
4 zł / m²

Działka Szlaga-Młyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną VI klasa-łąka trwała nad rzeką Wda z długą linią brzegową. Może być pod rekreację. Piękna lokalizacja -cena tylko 3,60zł/m2 Rezerwat Bory Tucholskie. Cisza,spokój,natura,zwierzęta,ryby,grzyby i SPOKÓJ. Koło miejscowości Kasparus oraz Szlaga Młyn. Działka 8/3 Więcej w ...

Działka leśna Mściszewice
Mściszewice · Działka leśna · 69000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
276 000 zł
4 zł / m²

Działka Mściszewice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las sosnowy w miejscowości Mściszewice pow.kartuski 6,9 ha 40000tyś za hektar...

Działka leśna Gatka
Gatka · Działka leśna · 31000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
4 zł / m²

Działka Gatka na sprzedaż bezpośrednio
Działka leśna nr 41, obręb Gatka, 2 km od szosy nr 206 Miastko-Słupsk. Do działki dochodzi droga. Szacunek brakarski wartości drewna 106 tys. zł. Położenie do nawigacji N 54 St. 03.013 ; E 016 St. 52.984. Na polanie resztki starego siedliska z lat 50. XX w. Obok działki stary staw. Las głownie sosno...

Działka rolna Potęgowo
Potęgowo · Działka rolna · 84000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
320 000 zł
4 zł / m²

Działka Potęgowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną składającą się z dwóch działek. Ziemia w jednym rozłogu. Grunty położone w gminie Potęgowo. KLASY GRUNTÓW: 8h grunty orne IV V 0,40 łąka ...

Działka rolno-budowlana Okrągła Łąka
Okrągła Łąka · Działka rolno-budowlana · 54000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
4 zł / m²

Działka Okrągła Łąka na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-budowlana o powierzchni 54000 m2. Działka rolna o położeniu i sąsiedztwie, które daje możliwość zabudowy. Działka w części zalesiona (ok. 2/3 obszaru) z piękną polaną. Zalesienie starym drzewostanem, co może dać również korzyści finansowe. Odrolnienie bez problemów, gleba klasy ...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.