Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2004 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1950) oraz niepowtarzające się oferty agencji (54).

Działka rolna Machnów Nowy
Machnów Nowy · Działka rolna · 780000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 134 000 zł
5 zł / m²

Działka Machnów Nowy na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM GRUNTY ROLNE Działka o powierzchni 78 ha położona w Machnowie Nowym Grunty klasy III...

Działka budowlana Zwierzyniec, ul. Zdrowotna
Zwierzyniec, ul. Zdrowotna · Działka budowlana · 477700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 990 000 zł
21 zł / m²

Działka Zwierzyniec na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 47,77ha położona w Zwierzyńcu - centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej z przepięknym widokiem na okolice. Działka podzielona na 2 części: ?         1 część o powierzchni ok. 21ha przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, pensjonatową oraz usługową. Możliwość podzielenia na kilkadziesiąt mniejszych działek budowlanych. ?         2 część o powierzchni ok. 27ha (w tym ok. 7ha lasu) przeznaczona na sport, turystykę i wypoczynek lu...

Działka rolna Wola Uhruska
Wola Uhruska · Działka rolna · 400000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
1 zł / m²

Działka Wola Uhruska na sprzedaż bezpośrednio
Łąki w gminie Wola Uhruska . Natura 2000 powierzchnia około 40ha...

Działka leśna Włodawa
Włodawa · Działka leśna · 336700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
3 zł / m²

Działka Włodawa na sprzedaż bezpośrednio
Szczegóły ogłoszenia dostępne pod nr tel....

Działka rolna Lubowierz
Lubowierz · Działka rolna · 265500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
663 750 zł
3 zł / m²

Działka Lubowierz na sprzedaż bezpośrednio
2,5 zł/m2 Zdjęcie nr 1 Atrakcyjnie położone i w atrakcyjnej okolicy Pojezierza Łęczyńsko- Włodawskiego działki ziemi rolnej. Ziemia orna z prawem zabudowy: Działki gruntu numer 133, 134/1, 134/2, 136 (są w jednym areale obok siebie), powierzchnia 13,58 ha. Działki graniczą z drogą asfaltową Zdjęcie nr 2 Działki gruntu numer 126/6 i 192 łączna powierzchnia 8,54 ha - łąki. (działka 126/6 z prawem zabudowy, graniczy z drogą asfaltową). Działki gruntu numer 194 i 196 łączna powierzchnia ...

Działka inwestycyjna Dęblin Mierzwiączka, ul. Lipowa
Dęblin Mierzwiączka, ul. Lipowa · Działka inwestycyjna · 260000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
5 zł / m²

Działka Dęblin Mierzwiączka na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM lub WYNAJMĘ!!! Fort Mierzwiączka w miejscowości Dęblin w woj. lubelskim. Powierzchnia działki 26ha. Jest to najlepiej zachowany fort spośród wszystkich obiektów twierdzy Dęblin. W dwóch pomieszczeniach o pow. 400 mkw do 2012 roku była prowadzona dyskoteka. Lokal nadal jest w pełni wyposażony: zawiera loże na 120 miejsc siedzących, bar, oświetlenie i nagłośnienie sali tanecznej. Wykończone jest także pomieszczenie o powierzchni 100 mkw. Oprócz tych pomieszczeń jest kilka innych, któr...

Działka rolna Zaliszcze
Zaliszcze · Działka rolna · 250000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 125 000 zł
5 zł / m²

Działka Zaliszcze na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę rolną o pow.25ha cena za 1/ha to 45000zł zainteresowanych kupnem proszę o kontakt pod nr. ...

Działka leśna Wołczyny
Wołczyny · Działka leśna · 225000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
1 zł / m²

Działka Wołczyny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las grunt 22,5 ha w miejscowości Wołczyny numer działki 72/1 teren jest podmokły...

Działka budowlana Stanisławówka
Stanisławówka · Działka budowlana · 188800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
4 zł / m²

Działka Stanisławówka na sprzedaż bezpośrednio
Grunt suchy, równy. Oferta zarówno dla prowadzących działalność rolniczą jak i potencjalnych deweloperów. Obowiązujący mpzp. Możliwość budowy obiektów rekreacyjnych i hotelowych....

Działka budowlana Szczebrzeszyn
Szczebrzeszyn · Działka budowlana · 161767 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 000 000 zł
12 zł / m²

Działka Szczebrzeszyn na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, mam do sprzedania działkę położoną przy rzece Wieprz w miejscowości Szczebrzeszyn powiat Zamojski, woj. Lubelskie. Na działce znajdują się osadniki po starej cukrowni. Na działce miała powstać Elektrownia ale koszty finansowe nie pozwoliły ruszyć całej machiny. Jest zrobiona ocena środowiskowa ( dokumenty do wglądu) oraz w najbliższych dniach będzie robiona rekultywacja terenu. Nr działki do wglądu na portalu geoportal.gov : 320,3. 324,4. 324,5. Zapraszamy ch...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.