Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Dąbrowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 87 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Dąbrowy - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Dąbrowie można kupić za 90 tys zł, a najdroższe za 90 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 90 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 87 zł.

1
Działka rolna Dąbrowa

90 000

1032

Sprzedam działkę o pow. 1032m2, nr działki 126/2. Miejscowość: Dąbrowa Gmina: Lichnowy Powiat: Malborski.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Działka inwestycyjna Bałdowo, ul. Piękna

1 104 000

1,84 ha

Działka z potencjałem - Bałdowo k. Tczewa Na sprzedaż działka o powierzchni 18 400 m², położona w miejscowości Bałdowo - zaledwie 5 km od Tczewa. To wyjątkowe miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i harmonię, idealne do relaksu, rekreacji lub inwestycji. Atuty działki: • Powierzchnia: 18 400 m²...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Tczew, Bursztynowa

229 000

1500

Powierzchnia działki: 1500m2 Opis Działki: Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500m2, położonej w urokliwej miejscowości- Tujsk. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom wolnostojący, co stanowi idealną okazję do zrealizowania marzeń o własnym, spers...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Tczew

18 000

435

Sprzedam prawa do użytkowania atrakcyjnej, zielonej, dużej działki ogrodniczej ROD o powierzchni 435m2. Działka mieści się na terenie ogródków działkowych im. Jana Kasprowicza w centrum Tczewa. Na działce znajduje się solidna, murowana, podpiwniczona altana z osobnym wejściem do magazynku na narzędz...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Tczew

30 000

500

Sprzedam działkę ROD, 500m2. Altana murowana (strych i piwnica). Prąd i woda.

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Tczew, ul. Pinokia

599 990

848

Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 848 m², położoną w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Tczewa - Osiedlu Bajkowym, przy ul. Pinokia. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort życia w mieście z ciszą i kameralnym otoczeniem. Najważniejsze i...