Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Czarlin ul. Leśna Najwięcej bez pośredników

Średnia 140 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Czarlina ul. Leśna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Czarlinie ul. Leśna można kupić za 420 tys zł, a najdroższe za 420 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 420 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 140 zł.

5
Działka rolna Czarlin, ul. Leśna

420 000

3000

Sprzedam działkę niedaleko Tczewa o powierzchni 3000m² z wydanymi warunkami zabudowy

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
12
Działka Lubiszewo Tczewskie

200 160

1112

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek w miejscowości Lubiszewo Tczewskie. Jest to cicha i spokojna miejscowość w gminie Tczew. Lokalizacja działki umożliwia szybki dojazd do autostrady A1 - 2,8 km, do Gdańska- 36 km, a do Tczewa- ok. 7 km. W bezpośrednim sąsiedztwie rozciąga się niska zab...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka inwestycyjna Bałdowo, ul. Piękna

1 104 000

1,84 ha

Działka z potencjałem - Bałdowo k. Tczewa Na sprzedaż działka o powierzchni 18 400 m², położona w miejscowości Bałdowo - zaledwie 5 km od Tczewa. To wyjątkowe miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i harmonię, idealne do relaksu, rekreacji lub inwestycji. Atuty działki: • Powierzchnia: 18 400 m²...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Tczew

18 000

435

Sprzedam prawa do użytkowania atrakcyjnej, zielonej, dużej działki ogrodniczej ROD o powierzchni 435m2. Działka mieści się na terenie ogródków działkowych im. Jana Kasprowicza w centrum Tczewa. Na działce znajduje się solidna, murowana, podpiwniczona altana z osobnym wejściem do magazynku na narzędz...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Tczew

30 000

500

Sprzedam działkę ROD, 500m2. Altana murowana (strych i piwnica). Prąd i woda.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Lubiszewo Tczewskie

199 000

945

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 945 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Lubiszewa Tczewskiego, zaledwie kilka minut od Tczewa oraz dogodnym dojazdem do Gdańska. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji: - ok. 8 km od cen...