Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Chrołowice Najwięcej bez pośredników

Średnia 89 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Chrołowic - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Chrołowicach można kupić za 100 tys zł, a najdroższe za 100 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 100 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 89 zł.

3
Działka budowlana Chrołowice

100 000

1120

Na sprzedaż działka budowlana w okolicy Drohiczyna. Miejscowość Chrołowice. Sprzedam działkę 1120 m2 w miejscowości Chrołowice. Dojazd do działki drogą asfaltową. Według warunków zabudowy teren zabudowy mieszkalnej. Na działce znajduje się stary drewniany dom o pow. zabudowy ok. 50m2 oraz stara zi...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Działka rolna Baczki

600 000

3,77 ha

Na sprzedaż grunty orne o powierzchni 3,00 ha oraz siedlisko z lasem o powierzchni 0,77 ha, położone w miejscowości Baczki - Kolonia, gmina Repki, województwo mazowieckie. - spokojna, rolnicza okolica - dogodny dojazd - oferta atrakcyjna dla rolników lub inwestorów Łączna powierzchnia nieruchomoś...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka leśna Minczewo

185 000

2,5 ha

Sprzedam las sosnowy utrzymany w świetnej kondycji (czysty, przycięty, zadbany). Powierzchnia 25000m2. Cena, jaka mnie interesuje, to 7,4 zł/m2, bez negocjacji. Nieruchomość przy drodze asfaltowej, wszystkie media. Numer działki 200. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Sprzedaż bezpośrednia....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Miłkowice-Maćki

650 000

8,2 ha

Witam. Mam do sprzedania 6 ha ziemi ornej 3 klasa oraz 2,2 ha lasu. Działki znajdują się w okolicy miejscowości Miłkowice Maćki. Blisko drogi Drohiczyn - Miłkowice. Więcej informacji pod numerem tel. 

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Wierzchuca Nadbużna

110 000

2 ha

Sprzedam działkę nr 314. Jest to łąka o powierzchni 2,01 ha, z czego: 1,51 ha IV klasa, 0,5 ha V klasa ziemi. Działka znajduje się w miejscowości Wierzchuca Nadbużna, obręb 033, w gminie Drohiczyn. Wzdłuż działki znajduje się rów. Ok. 0,5 km od drogi asfaltowej.