Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Marcinkowice Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 060 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Marcinkowic - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Marcinkowicach można kupić za 300 tys zł, a najdroższe za 300 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 300 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 1060 zł.

8
dom szeregowy Marcinkowice

300 000

283

SPRZEDAM CZĘŚĆ PAŁACU CENA: 300 000 zł Zapraszam do kupna dużego (283,47 m2), dwupoziomowego mieszkania, które jest największą częścią pałacu w Marcinkowicach - dworu z XIX wieku, pow. wałecki (zachodniopomorskie), z działką 2027 m2. Sprzedaż dotyczy części pałacu na wyłączność, która posiada swoj...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
gospodarstwo Jeziorki

290 000

110

Dzień dobry. Na sprzedaż dom z cegły o powierzchni 110 m². Nieruchomość znajduje się w miejscowości Jeziorki, gmina Tuczno, województwo Zachodniopomorskie. Wieś położona jest w otulinie licznych lasów i jezior na pojezierzu Wałeckim. Najbliższe miejscowości: - Tuczno 9 km - Mirosławiec 23 km - Wałc...

Zobacz ogłoszenie
7
bliźniak Bronikowo

119 999

102

Na sprzedaż dom. Powierzchnia całkowita: 102 m². Powierzchnia użytkowa: 40 m². Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 5 arów. Dom do remontu kapitalnego. Stan widoczny na zdjęciach.

Zobacz ogłoszenie
20
dom wolnostojący, 4 pokoje Złotowo

380 000

87

4 pok.

Sprzedam dom wolnostojący w Osadzie Złotowo gmina Tuczno województwo zachodniopomorskie. Powierzchnia domu 86,40 m2 powierzchnia działki 1395,00 m² Nieruchomość w otulinie lasów szukasz ucieczki od miejskiego hałasu?Marzysz o porankach w których budzi Cię śpiew ptaków poranna kawę pijesz z widokiem ...

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący, 5 pokoi Mirosławiec

650 000

155

5 pok.

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący, jednopiętrowy. Powierzchnia domu 155m2, na działce 900m2. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy trasie numer 10 w Mirosławcu. Dom z roku 1983, w stanie do zamieszkania lub własnej aranżacji. (5 pokoi, dwie łazienki, toaleta). Zbudowany z cegły pustak, oc...