Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1784 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1610) oraz niepowtarzające się oferty agencji (174).

Działka rolno-budowlana Tumiany
Tumiany · Działka rolno-budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
55 zł / m²

Działka Tumiany na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy. Położona w przepięknym miejscu na wzgórzu. Widok na jezioro, w linii prostej ok 150m. Media w drodze....

Działka budowlana Gryźliny
Gryźliny · Działka budowlana · 906 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
121 zł / m²

Działka Gryźliny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlano-inwestycyjną, składającą się z dwóch działek o łącznej o powierzchni 906 mkw. Działka jest zabudowana budynkiem handlowym - sklepem o powierzchni ok 60 mkw. Na działce znajdują cie przyłącze elektryczne, wodne, kanalizacyjne, gaz doprowadzony jest do granicy działki. Bud...

Działka siedliskowa Myślęcin
Myślęcin · Działka siedliskowa · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
62 zł / m²

Działka Myślęcin na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjnie zlokalizowana działka z wydanymi warunkami zabudowy. Uzbrojona,woda i prąd doprowadzone do granicy działki. Miejscowość Myślęcin ,ok. 10km od centrum Elbląga. Częściowo zagospodarowana, obsadzona iglakami....

Działka rekreacyjna Nikutowo
Nikutowo · Działka rekreacyjna · 310 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
290 zł / m²

Działka Nikutowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z domkiem . Lokalizacja ROD "CYRANKA" w Mrągowie. Działka o powierzchni 310 m2 zagospodarowana, teren równy bez pochyłości, ogrodzona, z miejscem parkingowym. Domek ma wymiary zgodne z wymogami ogrodów działkowych 35m2 parter, 35m2 piętro, wysokość 5m. Działka zelektryfikowana i ska...

Działka rekreacyjna Radzieje
Radzieje · Działka rekreacyjna · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
71 zł / m²

Działka Radzieje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno - budowlaną o pow. 12 arów w miejscowości Radzieje nad jeziorem Dobskim ( Mamry północne ) bez linii brzegowej, zagospodarowaną:krzewy, iglaki, altana, duży camping, światło, woda i TV Cena do negocjacji....

Działka budowlana Starzykowo, Starzykowo 12A
Starzykowo, Starzykowo · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
133 zł / m²

Działka Starzykowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka zabudowana budynkiem sklepu o powierzchni około 90 m2 w centrum wsi....

Działka budowlana Wola Kamieńska, Wola Kamieńska 15D
Wola Kamieńska, Wola Kamieńska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
135 zł / m²

Działka Wola Kamieńska na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana zabudowana budynkiem o powierzchni 60 m2 w Woli Kamieńskiej k/Iławy przy ulicy w centrum wsi...

Działka rolna Leleszki
Leleszki · Działka rolna · 5000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
50 zł / m²

Działka Leleszki na sprzedaż
Duża działka rolna w Leleszkach. Na działce znajduje się duży staw. Jest to działka w kształcie trójkąta. Do dziłki doprowadzny jest prąd oraz woda. ...

Działka rolna Kamionek Wielki
Kamionek Wielki · Działka rolna · 5623 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 591 zł
17 zł / m²

Działka Kamionek Wielki na sprzedaż
Działka w Kamionku Wielkim. Główne atuty nieruchomości: o cicha i spokojna okolica o z dobrym dojazdem o prestiżowy adres Działka rolna. Działka w malowniczej miejscowości z widokiem na Zalew Wiślany. Działka posiada warunki zabudowy a także podprowadzony prąd. ...

Działka rolna Kamionek Wielki
Kamionek Wielki · Działka rolna · 1622 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
27 zł / m²

Działka Kamionek Wielki na sprzedaż
Działka w świetnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: o prestiżowa lokalizacja o cicha i spokojna okolica o z dobrym dojazdem Działka rolna. Działka znajduje się 100 m od Zalewu Wiślanego przy drodze wojewódzkiej. Działka z kanalizacją i mediami.Głównym atutem działki jest lokal...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.