Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

1702 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1546) oraz niepowtarzające się oferty agencji (156).

Działka budowlana Wilkasy
Wilkasy · Działka budowlana · 3191 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 280 zł
80 zł / m²

Działka Wilkasy na sprzedaż bezpośrednio
Dwie działki sprzedawane razem z warunkami zabudowy mieszkalno-usługowymi. Status gruntu: Ł, Ps klasa V i IV - wymaga jedynie aktualizacji na działki budowlane zgodnie wydanymi warunkami zabudowy. Każda z działek posiada własną księgę wieczystą. W drodze media: prąd, woda, gaz, kanalizacja....

Działka leśna Piotrkowo
Piotrkowo · Działka leśna · 32500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
4 zł / m²

Działka Piotrkowo na sprzedaż bezpośrednio
Las, olcha, brzoza. Wiek 25-35 lat. Blisko jeziora. Cena do negocjacji...

Tynwałd Jażdżówki · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
31 zł / m²

Działka Tynwałd Jażdżówki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rekreacyjna z możliwością zabudowy bez możliwości zameldowania (jak na razie). Działka znajduje się w miejscowości Jażdżówki. możliwości podziału działki na dwie części. Działka ma drogę dojazdowa. lokalizacja działki 53°40'03.5"N 19°37'14.2"E zainteresowanych ...

Działka budowlana Marcinkowo
Marcinkowo · Działka budowlana · 1153 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
86 475 zł
75 zł / m²

Działka Marcinkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam trzy w pełni uzbrojone działki budowlane [ media woda, kanalizacja,prąd doprowadzone do każdej działki ] z drogą dojazdową. Działki znajdują się w Marcinkowie w kierunku na Bagiennice Małe blisko las, jezioro.Dojazd z drogi asfaltowej odśnieżanej i oświetlonej. Idealne miejsce do zamieszkan...

Działka budowlana Pierławki
Pierławki · Działka budowlana · 1750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
22 zł / m²

Działka Pierławki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną pod zabudowę domu jednorodzinnego. Do działki doprowadzony jest prąd i woda. Lokalizacja: na trasie Lidzbark-Działdowo (ok. 3 km od Działdowa)....

Nowa Wieś · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
30 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Nowej Wsi pod Iława o powierzchni 30 arów. Działka znajduje się za torami.Więcej informacji telefonicznie....

Działka rekreacyjna Klebark Mały
Klebark Mały · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
20 zł / m²

Działka Klebark Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową położoną na terenie Ogrodu Działkowego na Wójtowej Roli w Klebarku Małym....

Działka rolna Gutkowo
Gutkowo · Działka rolna · 3520 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
228 800 zł
65 zł / m²

Działka Gutkowo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Gutkowo. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3520 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda przy granicy działki. Okolice działki: Sąsiedztwo: za...

Działka Wilimy
Wilimy · 19000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
11 zł / m²

Działka Wilimy na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Wilimy nad Jeziorem Dadaj. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa rekreacyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 19000 m2 w kształcie trapezu. Teren: pagórkowaty. Okolice działki: Sąsiedztwo: działki rekreacyjne. Tereny r...

Działka rolna Gutkowo
Gutkowo · Działka rolna · 4214 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
273 910 zł
65 zł / m²

Działka Gutkowo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Gutkowo. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 4214 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda przy granicy działki. Okolice działki: Sąsiedztwo:...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.