Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

1640 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1491) oraz niepowtarzające się oferty agencji (149).

Działka rolna Podgórze
Podgórze · Działka rolna · 97000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
242 000 zł
2 zł / m²

Działka Podgórze na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Do sprzedania dwie działki rolne położone w Podgórzu, gmina Braniewo. Są to działki 8/15 i 8/8. Działki to łąki regularnie koszone i zadbane. W 2016 roku wykonane oczyszczeni i odmulenie przylegających rowów. Działki były w programie rolnośrodowiskowym i są położone na obszarze NATURA 2000,...

Działka budowlana Krzyże
Krzyże · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
108 zł / m²

Działka Krzyże na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w rezerwacie Puszczy Piskiej w miejscowości Krzyże nad jeziorem Nidzkim, około 8 km na południe od Rucianego-Nidy. W pobliżu wsi, na północny zachód, znajduje się jezioro Wesółko (ok. 9 ha). Do działki doprowadzony jest prąd....

Działka rolna Liksajny
Liksajny · Działka rolna · 3001 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Liksajny na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka o numerze 139/22 w Liksajnach gm. Miłomłyn...

Działka leśna Nawra
Nawra · Działka leśna · 19800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 900 zł
5 zł / m²

Działka Nawra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki leśne na obrzeżach Nowego Miast Lub obręb Nawra o powierzchni całkowitej 1,98 ha .Istnieje możliwość budowy siedliska .Obszar nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego .Media nieopodal....

Plęsy · Działka rolna · 15500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 850 zł
3 zł / m²

Działka Plęsy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o powierzchni 1,55 ha. W obrębie geodezyjnym Plęsy gmina Bartoszyce woj. warmińsko-mazurskie .Nr ewidencyjny działki 114 . Działka ma dostęp do drogi gminnej . Kontakt tel. ...

Działka rolna Janowo
Janowo · Działka rolna · 82000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
524 800 zł
6 zł / m²

Działka Janowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę, ziemię rolną 8,2 ha w jednym kawałku. Miejscowość Janowo 10 km od Elbląga w kierunku Gdańska. Numer działki: 280401_2.0009.2 Ziemia orna zwolniona z podatku. Klasa: IIIb - 4.1 ha, III - 1.1ha, IV - 3 ha. Cena na 1ha - 64 000 zł....

Grzegórzki · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
4 zł / m²

Działka Grzegórzki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę w miejscowości Grzegórzki.. ŁĄKA MA POWIERZCHNIĘ 0,70 ha....

Działka rolna Gutkowo
Gutkowo · Działka rolna · 3520 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
228 800 zł
65 zł / m²

Działka Gutkowo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Gutkowo. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3520 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda przy granicy działki. Okolice działki: Sąsiedztwo: za...

Działka Wilimy
Wilimy · 19000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
11 zł / m²

Działka Wilimy na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Wilimy nad Jeziorem Dadaj. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa rekreacyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 19000 m2 w kształcie trapezu. Teren: pagórkowaty. Okolice działki: Sąsiedztwo: działki rekreacyjne. Tereny r...

Działka rolna Gutkowo
Gutkowo · Działka rolna · 4214 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
273 910 zł
65 zł / m²

Działka Gutkowo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Gutkowo. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 4214 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda przy granicy działki. Okolice działki: Sąsiedztwo:...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.