Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

1661 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1512) oraz niepowtarzające się oferty agencji (149).

Sząbruk · Działka budowlana · 1420 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
113 zł / m²

Działka Sząbruk na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Sząbruk ok 15km od Olsztyna . Działki o powierzchni 1420 m2 w pełni uzbrojona(prąd, woda, kanalizacja, z możliwością przyłączenia do gazu) z drogą dojazdową. Zapraszam do oglądania więcej info pod tel...

Działka inwestycyjna Elbląg, ul. Królewiecka
Elbląg, ul. Królewiecka · Działka inwestycyjna · 738 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
386 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przy ul.Królewieckiej w Elblągu....

Działka rekreacyjna Olecko
Olecko · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 500 zł
52 zł / m²

Działka Olecko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego 400-lecia w Olecku o pow. 300m2. Na działce znajduje się piękna murowana , ocieplona altana z zadaszonym tarasem, wyłożony polbrukiem. Działka jest w całości ogrodzona. Część uprawna oddzielona jest płotkiem od części rekreacyjnej. N...

Działka rolno-budowlana Galiny
Galiny · Działka rolno-budowlana · 1502 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
20 zł / m²

Działka Galiny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy w miejscowości GALINY gm. Bartoszyce. Działka nr 609/2 o powierzchni 1502 m2. Działka znajduje się przy drodze powiatowej Galiny - Trutnowo, 200 m od drogi krajowej nr 57. Przez działkę przechodzi światłowód i prąd, a na działce sąsiedniej znajduje się p...

Działka inwestycyjna Dobre Miasto Centrum
Dobre Miasto Centrum · Działka inwestycyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
1000 zł / m²

Działka Dobre Miasto Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka mieszcząca się w samym centrum miasta,możliwość zabudowy kondygnacyjnej...

Działka rekreacyjna Giżycko, ul. Rolnicza
Giżycko, ul. Rolnicza · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 000 zł
53 zł / m²

Działka Giżycko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodowa w Giżycku przy ul. Rolniczej . Nowa szklarnia , nowe okna. W domku znajduje się szafa, łóżko, stolik, lodówka, mikrofala....

Działka budowlana Marcinkowo
Marcinkowo · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
37 zł / m²

Działka Marcinkowo na sprzedaż bezpośrednio
OFERTA WAŻNA DO KOŃCA STYCZNIA 2017 r. Witam , posiadam 2 działki budowlane każda po 1500 m2 czyli po 15 arów. Działki znajdują się we wsi Marcinkowo na przedmieściach Mrągowa. Dojazd do działki utwardzony. Nieruchomości znajdują się w cichej okolicy, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domków jedno...

Działka Olsztyn Gutkowo
Olsztyn Gutkowo · 6091 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
639 500 zł
105 zł / m²

Działka Olsztyn Gutkowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Olsztyn, koło Jezior Żbik i Redykajny. Dojazd do działki: drogą szutrową. Przeznaczenie: budowlana (zalesiona - z pozwoleniem na wycinkę) z warunkami zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 6091 m2 o kształcie nieregularnym. Teren: zróżnicowany,...

Działka budowlana Giedajty
Giedajty · Działka budowlana · 749 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 940 zł
60 zł / m²

Działka Giedajty na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Giedajty. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 749 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja (w budowie). Okol...

Działka rolna Sętal
Sętal · Działka rolna · 10532 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
17 zł / m²

Działka Sętal na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Sętal. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 10 532 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Odległość od centrum Olsztyna: około ...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.